Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Podczas targów Computex, Sennheiser przedstawił mediom swoje pierwsze bezprzewodowe słuchawki gamingowe, które trafią do sprzedaży w Polsce już w sierpniu 2019.

Pierwsze bezprzewodowe słuchawki gamingowe od Sennheiser

Słuchawki do gier – GSP670 mają kosztować 1499zł, a więc drożej niż inne popularne zestawy słuchawkowe. Sennheiser ma jednak nadzieję, że funkcje nowego modelu i reputacja firmy w zakresie jakości dźwięku w zupełności wystarczą, by przekonać użytkowników do zakupu. Dziennikarz amerykańskiego portalu już recenzuje:

Kiedy testowaliśmy te słuchawki na Computexie, zapewniały łatwość noszenia, szybkość połączenia i jakość dźwięku, ale oczywiście trudno powiedzieć jak się będą zachowywały po godzinach słuchania, a nie zaledwie kilku minutach.

Sennheiser GSP 670

Pomimo swobody, jaką zapewnia sieć bezprzewodowa, wielu graczy korzysta z przewodowych zestawów słuchawkowych, aby uniknąć obniżenia jakości dźwięku i szybkości połączenia lub konieczności martwienia się o poziom naładowania baterii, czyli problemów, które rozwiązuje Sennheiser z funkcjami GSP 670.

 

Podobnie jak inne bezprzewodowe zestawy słuchawkowe, GSP 670 musi być podłączony do bezprzewodowego adaptera. Każdy z nich jest wyposażony w kompaktowy adapter USB GSA 70 z opatentowaną technologią, którą Sennheiser opracował, aby zapewnić obiecujące połączenie, które transmituje dźwięki z „niemal zerowym opóźnieniem”. USB jest kompatybilne z komputerami PC i Sony PlayStation 4. GSP 670 ma również Bluetooth, dzięki czemu użytkownicy mogą go również sparować ze swoimi smartfonami i tabletami.

Sennheiser Gaming Suite

Mikrofon GSP 670 eliminuje szumy i można go wyciszyć, podnosząc ramię wysięgnika. Zestaw słuchawkowy ma dwa kółka głośności, aby umożliwić użytkownikom niezależne sterowanie dźwiękiem czatu i dźwiękiem gry. Gracze mogą również dostosować dźwięk w GSP 670 za pomocą Sennheiser Gaming Suite na system operacyjny Windows – narzędzia, które pozwala użytkownikom przełączać się między ustawieniami audio lub dostosowywać poziomy dźwięku, a także zawiera tryby dźwięku przestrzennego i korektor.

Bateria

Jeśli chodzi o baterię, Sennheiser twierdzi, że szybko ładująca się bateria GSP 670 może działać przez dwie godziny po siedmiu minutach ładowania. Po całkowitym naładowaniu akumulator może wytrzymać do 20 godzin w trybie Bluetooth i 16 godzin po podłączeniu przez adapter GSA 70. Zestaw słuchawkowy ma automatyczne wyłączanie, aby oszczędzać energię.

Share:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *