Profil o pseudonimie „falloutonprime” na Twitterze ujawnił oficjalną datę premiery serialu Fallout. Ten tytuł jest pierwszą ekranizacją ikonicznej marki związanej z serią gier od Bethesdy. Twórcą jest tutaj serwis Amazon, więc serial zostanie opublikowany oczywiście na Prime Video.

Przez ostatnie lata pojawiały się przecieki serialu. Wszystko, co widzieliśmy, wygląda naprawdę dobrze i klimatycznie. Seria Fallout zdecydowanie “stoi” scenografią, przygnębiającym otoczeniem oraz charakterystycznymi postaciami. Miejmy nadzieję, że ekranizacja odda te elementy.

Kiedy serial Fallout będzie miał swoją premierę?

Na Twitterze pojawił się post jednoznacznie wskazujący, kiedy będzie premiera. Serial Fallout pojawi się dokładnie 12 kwietnia 2024 roku. Na ten moment nie wiemy, jak będzie wyglądać premiera. Amazon może wrzucić tylko pierwszy odcinek lub cały sezon w jednym momencie. Nie wiemy również, czy serial będzie później kontynuowany – choć to zależy najpewniej od wyników, jakie osiągnie.


Warto zauważyć, że serial łączy uniwersum gier Fallout oraz zupełnie nowe elementy i unikalne postacie. Twórcy zadbali także o scenografię, która genialnie oddaje klimat serii Bethesdy. W serialu zobaczymy nawet ikoniczny skarbiec Vault-Tec 33.

Kto zagra w serialu Fallout? Poznaliśmy część obsady

Amazon celuje w gwiazdorską obsadę serialu Fallout. To duża produkcja z ogromnym budżetem, patrząc nawet na scenografię. W przeciekach pojawiły się informacje, że zobaczymy między innymi Waltona Gogginsa jako postać Ghula. Ciężko o “wyłowienie” innych aktorów, ponieważ twórcy dość hermetycznie zachowują wszystkie dane.

Fallout to pierwsza ekranizacja tej serii gier. Oczekiwana fanów i całej społeczności są ogromne – szczególnie po dużym sukcesie serialu The Last of Us. Jeżeli Fallout okaże się hitem, najpewniej przez najbliższe lata zobaczymy znacznie więcej ekranizacji gier wideo.

Źródło obrazka wyróżniającego: Bethesda

WARTO PRZECZYTAĆ:

the amazon one Amazon zaprezentował bezdotykową płatność dłonią
Dopiero co pisaliśmy o chroniących dom dronach od spółki-córki Amazona, a teraz amerykański gigant pochwalił się kolejną innowacją. Jest to nowa, w pełni bezdotykowa i
anthropic Amazon inwestuje miliardy dolarów w start-up zajmujący się AI
O Amazonie było dotychczas relatywnie cicho w kontekście AI, jednak właśnie się to zmieniło, wraz z wielką inwestycją. Amerykański gigant zdecydował się przeznaczyć miliardy dolarów
amazon ai Prezes Amazona: każdy zespół pracuje nad generatywną sztuczną inteligencją
Chociaż w kontekście sztucznej inteligencji najwięcej mówi się o Google oraz OpenAI (i Microsofcie), Amazon też nie próżnuje. Prezes firmy zadeklarował, że wśród różnych gałęzi
Udostępnij

Jako duchowy przewodnik portalu TechPolska, oddaję się z pasją światu technologii i gamingu. Moje serce bije szczególnie mocno dla gier RPG, gdzie zanurzam się w skomplikowane światy i rozbudowane fabuły, ale równie chętnie oddaję się strategii, planując, manewrując i zdobywając wirtualne imperia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *