Snapchat wyemitował swoją pierwszą reklamę telewizyjną, którą zaprezentował w miniony weekend podczas Final Four NCAA i wydaje się, że skupił się na nowej widowni: twoich rodzicach. Reklama przedstawia Snapchat jako “aparat, w którym ważniejsze jest jak się czujesz, a nie jak wyglądasz”, jednocześnie prezentując go jako łatwy sposób do robienia zdjęć dzieciom i nakładania psich uszu babciom.

Dzięki temu, że jest to kolejna aplikacja społecznościowa typu milquetoast, zaprojektowana do prezentowania idyllicznych wakacji i zjazdów rodzinnych, reklama całkowicie ignoruje to, co sprawia, że ​​Snapchat jest atrakcyjny. Snapchat to miejsce, gdzie wysyłasz głupie filmiki czy zdjęcia do znajomych lub chwalisz się, że pijesz browarka. Snap nie jest miejscem dla ciepłych pogawędek rodzinnych i utrwalania pierwszych kroków syna. To nie “aparat” na “uczucia”. Ta aplikacja zdecydowanie jest przeznaczona na bzdury.

A przynajmniej tak było. Snapchat szuka nowej grupy odbiorców, po tym jak jej akcje poszybowały w dół. Po tym jak Kylie Jenner publicznie wyznała, że przestaje używać aplikacji, cena akcji firmy zanotowała 1,5 miliarda dolarów straty rynkowej. W zeszłym miesiącu Chrissy Teigen i Rihanna publicznie skrytykowały platformę, która wyświetlała reklamy z pytaniem czy użytkownicy wolą spoliczkować Rihanne czy uderzyć Chrisa Browna.

Snap wykazał zainteresowanie inną, starszą grupą odbiorców, która bardziej wygląda na taktykę przetrwania, niż na użyteczną promocję platformy. Reklama sygnalizuje ponurą przyszłość Snapchata.

WARTO PRZECZYTAĆ:

najpopularniejsze aplikacje 2020 Apple opublikowało listę najpopularniejszych aplikacji 2020 roku w App Store
Znamy już najpopularniejsze aplikacje 2020 roku w App Store! Apple opublikowało listę zawierającą zarówno najczęściej pobierane aplikacje ogółem, jak i zwycięzców z poszczególnych kategorii, wybranych
jak usunąć snapa Jak usunąć konto na Snapchacie?
Chcesz zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych, a może po prostu masz już dość Snapchata i chcesz zamienić go na lepszy model? W tym artykule
co oznacza klepsydra na snapchacie Co oznacza klepsydra na Snapchacie?
Snapchat to aplikacja sieci społecznościowej, która obok Instagrama czy Facebooka cieszy się równie dużą popularnością wśród użytkowników urządzeń mobilnych. Aplikacja ta umożliwia wysyłanie zdjęć i filmów wzbogaconych
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *