Przechodząc od razu do meritum dzisiejszego newsa musicie wiedzieć iż popularny na całym świecie sklep z elektroniką GearBest obchodzi właśnie swoje czwarte urodziny. Z tej właśnie okazji sprzedawca przygotował dla kupujących kilkanaście interesujących kuponów umożliwiających obniżkę cen konkretnych produktów. Poniżej przedstawiamy Wam kilka z nich wraz ze specjalnymi kuponami rabatowymi.

 

Endoskop micro-USB

Ciekawe urządzenie mogące pomóc dotrzeć do miejsc do których nie sięga wzrok. Na końcu 3 metrowego kabla znajduje się kamera doświetlona diodami LED.

CENA: 5.99USD

Kod: GBanniversary004

LINK DO PRODUKTU

Kamera IP

Idealna kamera mogąca pomóc na przykład w ochronie własnego domu w czasie wyjazdu, ale nie tylko. Ważnym elementem specyfikacji jest możliwość nagrywania obrazu w rozdzielczości 720p.

CENA: 19.99USD

Kod: GBanniversary016

LINK DO PRODUKTU

Mini X2T Wireless

Interesujące słuchawki bezprzewodowe z ładowarką w zestawie. Propozycja powinna zainteresować szczególnie sportowców ale także inne lubiące mieć możliwość słuchania muzyki w praktycznie każdym momencie. Sprzęt wyposażono w system redukcji szumów otoczenia.

CENA: 20.99USD

Kod: GBanniversary014

LINK DO PRODUKTU

 

Xiaomi Power Bank 2C

Nie mogło zabraknąć promocji na produkty marki Xiaomi. Tym razem w okazyjnej cenie dostać możemy chyba najlepszy na rynku powerbank o pojemności 20.000mAh. Najważniejszą cechą urządzenia jest wsparcie dla technologii QuickCharge 3.0.

CENA: 24.99USD

Kod: GBanniversary005

LINK DO PRODUKTU

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *