Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Pasjonaci technologii chmurowych z Krakowa i okolic – to dla Was już ostatni dzwonek, aby zapisać się na Google Developer Group Cloud Meetup! Spotkanie odbędzie się w tym mieście już jutro, a więc 9 listopada. Poruszone zostaną kwestie związane z budową banku wirtualnego w chmurze oraz CI/CD.

Udział jest darmowy

Google Developer Group Cloud Meetup organizują GFT i Sabre. Może wziąć w nim udział każdy, kogo interesują zagadnienia związane z chmurą, natomiast jest ono dedykowane w szczególności dla programistów i innych osób z branży IT, które na co dzień używają produktów i usług Google.

Wydarzenie będzie miało miejsce 9 listopada 2021 roku w biurze Sabre na ulicy Tischnera 8 w Krakowie, na 7 piętrze. Udział w spotkaniu jest całkowicie darmowy.

Start pierwszej prezentacji zaplanowano na godzinę 18, ale już o 17:30 będzie można wejść do budynku i rozpocząć networking. Z uwagi na ograniczenia pandemiczne liczba miejsc jest ograniczona, a uczestnictwo wymaga wcześniejszej rezerwacji, której można dokonać tutaj.

Zaplanowano dwie prezentacje

W ramach spotkania zaplanowano omówienie dwóch tematów. Pierwszym z nich, “Jak zbudować bank wirtualny w chmurze”, zajmie się Jarosław Szczepankiewicz z GFT i zrobi to od godziny 18.

Korzystając ze swojego doświadczenia, zapozna on użytkowników z wyzwaniami, technologami, najlepszymi praktykami i wszystkim innym, co powinni oni wiedzieć o budowaniu banku wirtualnego w chmurowym środowisku.

Drugi temat, który omówi Grzegorz Pietrzyk z Sabre Polska, to  “Cloud CI/CD w skali przedsiębiorstwa: wszystko, co musisz wiedzieć”. Zgodnie z planem prezentacja powinna rozpocząć się o 18:45.

Jak sama nazwa tematu wskazuje, uczestnicy będą mogli poznać kluczowe zagadnienia związane z Continuous Integration i Continuous Delivery (m.in. dobre praktyki i zasady). Wymienione zostaną także najważniejsze zalety implementacji CI/CD, takie jak chociażby zwiększenie efektywności pracy.

Na 19:30 zaplanowany jest networking i poczęstunek. Jeśli jesteście z Krakowa lub okolic i postanowiliście wybrać się na GDC Cloud Kraków Meetup, koniecznie zdajcie nam później relację!

Share:

administrator, bbp_keymaster

TechPolska - Zespół, który tworzy naszą stronę składa się głównie z młodych amantów rozwiązań technologicznych oraz informatyki. W swoich treściach stawiamy przede wszystkim na obiektywność i rzetelność, co niejednokrotnie zostało docenione przez naszych czytelników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *