Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Ochrona naszych urządzeń to podstawa ich bezpiecznego i sprawnego użytkowania. Z uwagi na to, że są one wysoce narażone na różnego rodzaju ataki hakerskie i kradzieże danych, musimy pamiętać, by nasze komputery, laptopy, tablety czy smartfony wyposażyć w sprawdzone i skuteczne antywirusy. Programy te zapobiegają bowiem rozprzestrzenianiu się złośliwych oprogramowań, które atakują nasze urządzenia za sprawą niesprawdzonych załączników, niezabezpieczonych sieci WiFi czy też pobierania plików z niezaufanych stron.

W czym pomagają nam antywirusy?

Antywirusy to programy, w które wyposażone powinno zostać każde urządzenie z dostępem do Internetu. Zapewniają bowiem skuteczne zabezpieczenie naszych komputerów, laptopów, tabletów oraz smartfonów przed wirusami, aplikacjami szpiegującymi, a także pozostałymi złośliwymi oprogramowaniami. W celu ochrony naszych najważniejszych danych, takich jak hasła czy numery kont bankowych, antywirusy dokładnie sprawdzają pliki, które mogłyby zainfekować system, zapewniają osłonę kamery internetowej, szyfrują połączenia internetowe z użyciem VPN, jak również skanują systemy operacyjne, na których mogą znaleźć zainfekowane pliki, a w przypadku ich wykrycia – natychmiast informują o ich obecności.

Teamnet-Software – sklep z wysokiej jakości wyposażeniem

Dbając o wyposażenie naszych urządzeń, powinniśmy zadbać, by pochodziło ono z legalnego i sprawdzonego źródła. Zapewni to nie tylko dużo lepszą ochronę znajdujących się na komputerze danych, ale zagwarantuje też sprawne i bezproblemowe funkcjonowanie naszego sprzętu. Teamnet-Software jest sklepem internetowym, oferującym najlepszej jakości programy antywirusowe, systemy operacyjne, pakiety biurowe, jak również wiele innych oprogramowań wraz z ich kluczami, które przydadzą się przy codziennej pracy lub nauce. Dzięki temu, że produkt otrzymamy cyfrowo, możemy cieszyć się jego możliwościami już chwilę po zaksięgowaniu wykonanej przez nas płatności.

Windows 8.1 – jakie są jego możliwości?

Firma Microsoft znana jest między innymi z wysokiej jakości systemów operacyjnych, które cieszą się ogromnym powodzeniem na całym świecie. Jednym z ich wyjątkowo popularnych i chętnie użytkowanych produktów jest Windows 8.1. System ten sprawdza się doskonale zarówno w pracy w domu, jak i w dużych korporacjach. Dzięki swojemu płynnemu i wydajnemu działaniu, wykonywane na urządzeniu czynności stają się dużo wygodniejsze, a praca dużo bardziej efektywna. Program doskonale działa na wszystkich urządzeniach mobilnych, jak i na komputerach PC oraz laptopach. Zależnie od naszych potrzeb oraz tego, w jakim miejscu system będzie używany, możemy wybrać jedną z jego dostępnych wersji: Windows 8.1 Home, Windows 8.1 Professional oraz Windows 8.1 Enterprise.

Share:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *