Platforma handlu hurtowego Merkandi jest wyjątkowym miejscem w internecie. Przedsięwzięcie jest międzynarodowe i zakrojone na szeroką skalę – obecnie reprezentowanych jest 150 krajów i 75 000 użytkowników. Jeszcze nigdy dostęp do hurtowni z całego świata i wszelkich rodzajów produktów, wszystkiego, co sprzedaje się na rynku, nie był tak prosty i efektywny jak w Merkandi.

Czym jest platforma handlu hurtowego Merkandi?

Wiele się zmieniło dzięki wejściu Merkandi na polski rynek w 2008 roku. To platforma handlu hurtowego typu B2B utrzymuje najwyższe standardy biznesowe. Skupia hurtownie z całej Europy i udostępnia niespotykaną pod względem bogactwa ofertę najróżniejszych produktów, których nigdzie indziej nie można zakupić, i których wysoka jakość nie przeszkadza sprzedawać ich po możliwie najniższych cenach. Na platformie oferowany jest asortyment nowy i używany, który pochodzi z innych zamykanych hurtowni, masowych wyprzedaży, stocków i sklepów, które wysprzedały towar, gdyż właśnie zakończyły działalność.

W jednym miejscu zostali zgromadzeni producenci, dostawcy, dystrybutorzy, hurtownicy i inne podmioty uczestniczące w handlu hurtowym. Merkandi pozwala także w łatwy sposób nawiązywać kontakty ze wszystkimi tymi podmiotami – to międzynarodowy portal, który pomógł rozwinąć się wielu przedsięwzięciom handlowym i z którym współpraca przebiega w sposób wzorowy. Dzięki Merkandi u źródła możemy kupić np. amerykańskie kredki świecowe, meksykańskie laptopy Dell w niesamowitych cenach lub najwyższej jakości szwajcarskie bluzy, które za chwilę – ze względu na cenę i jakość – znikną z półek każdego sklepu. Możliwości handlu hurtowego platforma Merkandi podniosła do maksimum.

Wyjątkowość Merkandi na naszym rynku

Wprawdzie istnieje jeszcze kilka podobnych przestrzeni wymiany dóbr w sieci, lecz Merkandi wyróżnia się in plus spośród nich wszystkich. Firma zawsze dokłada wszelkich starań, aby dokładnie zweryfikować każdego hurtownika. Na portalu oferowane są więc  wyłącznie towary sprawdzone i godne zaufania. Nikt inny nie posiada aż tak rozbudowanej i unikalnej oferty ze wszystkich zakątków świata (każda oferta jest automatycznie tłumaczona na 20 języków, w których funkcjonuje Merkandi – użytkownik może sam wskazać na jakie języki ma być przetłumaczona oferta, zatem wybrać, do kogo chce z nią dotrzeć). Ponadto spotykamy tu oferty, których wartość jest nieporównywalnie większa niż proponowana cena, często nawet do 90% tańsza niż rynkowa. Portal już teraz cieszy się najlepszymi opiniami i zdołał zdobyć renomę zaufanego pośrednika handlowego. Poza tym Merkandi umożliwia bezpośredni kontakt z hurtownikami z całego świata, których nie znaleźlibyśmy w żaden inny sposób. Ponadto zapewnia opiekę wielojęzycznej, wykwalifikowanej kadry pracowników, która służy pomocą w kwestiach biznesowych czy też obsługi portalu. Na tym przykładzie widać jak wdrażane są dobre praktyki w handlu, jak nasz biznes może rozkwitnąć i wskoczyć na wyższe obroty.

Handel hurtowy online

Platforma handlu hurtowego Merkandi jest zbudowana bardzo przejrzyście i poruszanie się po serwisie jest łatwe. Łatwe jest wykonywanie wszelkich działań związanych z handlem hurtowym. Nie istnieją przy tym żadne ograniczenia w dostępie do wyjątkowych i unikalnych produktów, prowadzenia aukcji, wyszukiwania towarów, zawiązywania współpracy. Merkandi prowadzi nawet czarną listę nierzetelnych hurtowników, która ostrzega osoby pragnące robić czysty i zgodny z regułami biznes przed zagrożeniem. Portal nie nakłada żadnych ograniczeń na naszą działalność. Opłacając niewysoką, roczną subskrypcję, natychmiast uzyskujemy dostęp do usług i możemy przeprowadzać nasze działania swobodnie. Platforma handlu hurtowego Merkandi łączy handlowców z całego świata, pozwala im rozwijać swoje biznesy i oferuje znacznie więcej niż jakakolwiek inna tego typu platforma w kraju, bodajże też w skali światowej.

WARTO PRZECZYTAĆ:

Wilgotność powietrza w magazynie – na co wpływa?
W coraz większej liczbie magazynów utrzymuje się określony stopień wilgotności i temperaturę poprzez zastosowanie systemów nawilżających, osuszających, grzewczych i chłodzących. Dzięki niej w magazynie przez
Technologiczne zabawki dla dzieci – na które warto zwrócić uwagę?
Letnie dni sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, jednak niektóre dzieci nie przepadają za typowymi aktywnościami w ogrodzie. Dotyczy to w szczególności dzieci i nastolatków
Procesory, czyli poradnik pomagający przy komputerowym zawrocie głowy
Procesory – serce komputera? Witajcie w fascynującym świecie procesorów, serca każdego komputera! W tym artykule zgłębimy tajniki tych niepozornych, ale niezwykle istotnych elementów, które sprawiają,
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *