Odpalenie Team Fortress 2 pozwala poniekąd przenieść się w inną epokę w świecie gamingu. Lata mijają, a gra niewiele się zmienia, przez co można było odnieść wrażenie, że twórcy o niej zapomnieli. Okazuje się jednak, że nadchodzi duża aktualizacja.

Twórcy proszą o wsparcie graczy

Informacja o nadchodzącej aktualizacji pojawiła się na stronie internetowej gry (która też teleportuje użytkownika prosto do 2007 roku). Update ma trafić do Team Fortress 2 dopiero w lato, więc fani muszą uzbroić się w cierpliwość. W jego skład mają wchodzić także kreacje graczy.

Kilka ostatnich letnich eventów w Team Fortress wiązało się jedynie z aktualizacją przedmiotów.

Ale w tym roku planujemy wydać pełnoprawną aktualizację o wielkości aktualizacji — z przedmiotami, mapami, tauntami, niezwykłymi efektami, barwami wojennymi i kto wie, czym jeszcze?! Co oznacza, że ​​potrzebujemy zawartości z Warsztatu Steam! TWOJEJ zawartości z Warsztatu Steam!

Twórcy wskazują, że gracze, którzy chcą, aby ich dzieła stały się częścią nowej aktualizacji, powinni dodać je do Warsztatu Steama najpóźniej do 1 maja. Kreacje mogą być inspirowane letnimi klimatami, ale nie muszą, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby puścić wodze fantazji.

TF2 cierpi z powodu ogromnej inwazji botów

Na rynku jest kilka gier wieloosobowych, które są jeszcze starsze niż Team Fortress 2, a regularnie otrzymują duże pakiety nowej zawartości (chociażby World of Warctaft). Sam fakt, że po 16 latach od premiery pojawia się nowa duża aktualizacja, na pierwszy rzut oka może nie wydawać się taki szokujący.

Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że w ostatnich latach niewiele się w TF2 działo. Jeśli już o grze było głośno, to nie z pozytywnych względów. Zamiast nowej zawartości gracze mogli liczyć na… coraz większy problem z botami, które utrudniały rozgrywkę uczciwym graczom i skłoniły wielu z nich do przerzucenia się na inne sieciowe strzelanki.

Czy nowa aktualizacja przyniesie coś dobrego w tym względzie? Lista nowości wskazana w poście blogowym twórców na to nie wskazuje, ale fanom gry nie pozostaje już chyba nic innego, niż mieć nadzieję, że sytuacja się poprawi.

Co o tym wszystkim sądzicie? Planujecie sprawdzić Team Fortress 2 po nowej aktualizacji, a może wciąż regularnie gracie w tę strzelankę? Dajcie znać w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

nintendo direct Kolejne Nintendo Direct już dziś!
Jeśli jest coś, czego gracze nie lubią, to jest to czekanie. Nikt nie lubi czekać, aż wczyta się kolejny level, na ściągnięcie nowej gry, a
chrome z nową funkcją Przeglądarka Chrome na Androida z nową funkcją! 
Używacie na co dzień Google Chrome, czyli najpopularniejszej przeglądarki świata? Jeśli tak, to na pewno zainteresuje Was nowa funkcja, która właśnie pojawiła się w najnowszej
Talos Principle 2 DLC Talos Principle 2 niespodziewanie otrzymał DLC!
Kurz nie zdążył jeszcze porządnie opaść po premierze drugiej części tej gry logicznej, a Croteam już ponownie zaskoczył! Już od piątku możemy rozwiązywać nowe zagadki.
Udostępnij

Administrator

Redaktor naczelna TechPolska od 2019 roku. W przerwach między nabijaniem kolejnych setek godzin w Genshin Impact recenzuje każdy kawałek elektroniki, który wpadnie jej w ręce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *