TechPolska.pl to prężnie rozwijający się portal o tematyce technologicznej, którego twórcami są współpracujące ze sobą od ponad 2 lat osoby! Stanowimy prężny, pełen poczucia humoru i niesamowitych pokładów pozytywnej energii zespół. Obecnie aktywnie działamy z 30 producentami sprzętu elektronicznego z różnych kategorii umożliwiając przy tym naszym redaktorom bezpośredni kontakt z branżą PR, która odgrywa decydującą rolę w naszej “działalności”.

Poszukujemy twórców treści gotowych do współpracy na zasadzie samodzielnego redagowania tekstów lub przeredagowywania gotowych informacji, które zaliczyć można do wybranych kategorii: Nowości, Poradniki ,Nauka, Aplikacje, Motoryzacja, Gry oraz Internet.

Aplikację na twórcę treści można złożyć pod wybranym adresem e-mail:
slawomir@techpolska.pl lub redakcja@techpolska.pl

W aplikacji powinny się znaleźć informacje na temat zainteresowanej współpracą osoby tj. imię, nazwisko, wiek i doświadczenie w pisaniu artykułów lub próbka przedstawiającą informację, którą zaliczyć można do jednej ze wskazanych kategorii. Próbka powinna zawierać m.in. 1 zdjęcie, tytuł, zajawkę, rozwinięcie tematu i podpis źródeł, które były inspiracją przy jej tworzeniu. Każda próbka powinna być wysłana pod wskazane adresy mailowe w formie plików o rekomendowanych rozszerzeniach tj. pdf, doc lub docx.

Jesteśmy otwarci na każdą aplikację i jeśli będziemy mieli zastrzeżenia to z pewnością zgłosimy je w odpowiedzi zwrotnej.
Rekrutacja trwa do odwołania!

WARTO PRZECZYTAĆ:

Monitorowanie produkcji. Jak robić to w nowoczesny sposób?
Monitorowanie produkcji to proces polegający na pozyskiwaniu danych z produkcji. Ma na celu zwiększenie efektywności związanych z nią procesów, a także ciągłą optymalizację produkcji. Nadzór
heineken the boring phone Heineken stworzył… telefon z klapką — The Boring Phone
„Teraz BEZ mediów społecznościowych” – tak Heineken reklamuje swój nowy… telefon. Tak, znany producent piwa zdecydował się wkroczyć na rynek elektroniki. The Boring Phone, czyli
napiwki dla twórców gier Ukończyłeś grę i przypadła Ci do gustu? Daj napiwek. Nowy pomysł byłego szefa Blizzarda
Wszystko wskazuje na to, że płacenie za gry AAA w dniu premiery około 70 dolarów to wciąż zbyt mało dla twórców. Coraz częściej słychać, że
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *