Telewizja internetowa to rozwiązanie coraz częściej wybierane przez użytkowników. Nic dziwnego – znani na rynku dostawcy usług, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponują oferty, dzięki którym w szybki i ławy sposób można korzystać z dużej liczby atrakcyjnych kanałów.

Telewizja internetowa, czyli jaka?

Wybierając dostawcę telewizji, warto zwrócić uwagę nie tylko na oferowane pakiety i ich ceny, ale także sposób podpisania umowy, odbioru dekodera czy uiszczania opłat za usługi. Jak wybrać najlepszą ofertę telewizji online przez internet? Podpowiadamy!

Szukając najlepszej telewizji internetowej z pewnością zwracasz uwagę na dostępne w ofercie pakiety, oraz ich ceny. Nie zawsze jednak najtańsza opcja okazuje się być tą najkorzystniejszą. Poza dostępem do kanałów warto też sprawdzić m.in.:

  • możliwość współpracy z Internetem od dowolnego dostawcy usług, zwłaszcza gdy korzystasz już z Internetu, a umowa nie kończy się w najbliższym czasie;
  • możliwość zawarcia umowy bez zbędnych formalności;
  • brak konieczności montażu dodatkowych anten;
  • opcję szybkiej dostawy dekodera kurierem na wskazany adres;
  • możliwość wygodnego opłacania wybranych pakietów;
  • dostęp do telewizji internetowej na urządzeniach mobilnych.

Czy wiesz, że obecnie umowę możesz zawrzeć bez wychodzenia z domu? Podobnie odbiór dekodera i realizacja opłat za wybrane pakiety nigdy nie były łatwiejsze. Znani na rynku dostawcy telewizji internetowej dostarczają dekoder kurierem i oferują możliwość uiszczenia opłaty za pakiety blikiem lub kartą z poziomu urządzenia mobilnego lub komputera.

Oferta praktyczna – zawierasz umowę raz, korzystasz przez dwa lata

Decydując się na telewizję internetową od Polsat Box, masz możliwość wyboru nie tylko pakietów, ale także formy realizacji usługi. Możesz zawrzeć umowę na wybrany pakiet podstawowy telewizji oraz udostępnienie dekodera na 24 miesiące. Decydujesz się wówczas na jedną z trzech ofert (oferty różnią ilością dostępnych kanałów) i uiszczasz co miesiąc opłatę za usługę zgodnie z umową.

W każdej chwili możesz zwiększyć liczbę oglądanych kanałów, dokonując zakupu jednego z pakietów dodatkowych. Za pośrednictwem dekodera płacisz kartą lub blikiem, możesz też doliczyć opłatę do głównego i przez 30 dni korzystać z pakietu dodatkowego. Po upływie tego okresu decydujesz, czy ponowić wcześniejszy wybór, zmienić go czy może kupić pakiet w subskrypcji i nie martwić się o to kiedy dostęp wygaśnie.

Oferta elastyczna – dla tych, którzy wolą mieć wybór

Oferta elastyczna w Polsat Box to doskonałe rozwiązanie dla osób, które korzystają z telewizji internetowej z różną intensywnością i często zmieniają zarówno pakiety dodatkowe, jak i podstawowe. Umowę zawierasz wyłącznie na udostępnienie dekodera na 24 miesiące.

Pakiety podstawowe oraz dodatkowe wybierasz dowolnie na 30 dni. Zatem przebywając w domu więcej, możesz zdecydować się na obszerniejszy pakiet, a kiedy masz w planach sporo wakacyjnych wyjazdów – zmniejszasz pakiet. W ten sposób masz pewność, że nic cię nie ominie, a dodatkowo oszczędzasz, kiedy ważniejsze są inne potrzeby.

Artykuł zewnętrzny

WARTO PRZECZYTAĆ:

nintendo direct Kolejne Nintendo Direct już dziś!
Jeśli jest coś, czego gracze nie lubią, to jest to czekanie. Nikt nie lubi czekać, aż wczyta się kolejny level, na ściągnięcie nowej gry, a
Talos Principle 2 DLC Talos Principle 2 niespodziewanie otrzymał DLC!
Kurz nie zdążył jeszcze porządnie opaść po premierze drugiej części tej gry logicznej, a Croteam już ponownie zaskoczył! Już od piątku możemy rozwiązywać nowe zagadki.
Automatyzacja pracy projektowej z SOLIDWORKS API
Projektowanie 3D to złożony proces, który często wymaga powtarzania tych samych sekwencji poleceń. Jednak dzięki narzędziu SOLIDWORKS API, możesz znacznie usprawnić swoją pracę poprzez automatyzację
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *