Zestaw Nova MW6 to trzy urządzenia zasilane technologią Mesh, pozwalające objąć sygnałem WiFi przestrzeń do nawet 600 metrów kwadratowych. Dzięki technologii inteligentnego, automatycznego wyboru ścieżki zyskujemy maksymalnie szybki i niezawodny domowy internet.

Elastyczny zasięg sieci Wi-Fi w Twoim domu, mieszkaniu lub biurze

Kilka pięter lub duża powierzchnia na jednym poziomie – niezależnie od struktury budynku, Nova zapewni zasięg sieci bezprzewodowej na całej powierzchni. Wystarczą 3 urządzenia, żeby cieszyć się szybkim i stałym dostępem do sieci Wi-Fi na aż 600 metrach kwadratowych, bez martwych punktów.

Technologia Wave2 MU-MIMO i Beamforming

Wyposażona w najnowocześniejszą technologię Wave2 MU-MIMO nova może komunikować się z wieloma urządzeniami bezprzewodowymi w tym samym czasie i tym samym znacznie przewyższa tradycyjne routery pod względem wydajności komunikacji. System jest również wyposażony w technologię Beamforming, która skupia moc nadawczą na urządzeniach bezprzewodowych w celu zwiększenia siły sygnału.

Możliwość komunikowania się z wieloma urządzeniami bezprzewodowymi jednocześnie, Nova zawdzięcza nowoczesnej technologii Wave2 MU-MIMO. Dzięki temu wydajność komunikacji Novy jest znacznie wyższa niż w tradycyjnym routerze. Oprócz tego system został wyposażony w technologię Beamforming, skupiającą nadawczą na urządzeniach bezprzewodowych, co pozwala zwiększyć siłę sygnału.

Plug and play – łatwy sposób na sieć obejmującą cały dom

Moduły nova parują się ze sobą już przy wyjęciu z pudełka. Wystarczy, że podłączysz kable, a dalszą część zrobi za Ciebie urządzenie.

Automatyczna optymalizacja sieci, która pozwoli Ci stale być online

Jeśli używasz tradycyjnej sieci i utracisz sygnał, nie masz możliwości odzyskania połączenia. W przypadku sieci obsługiwanej przez zestaw Nova to nie problem. Urządzenia automatycznie utrzymują status sieci i przy odłączeniu jednego z nich, nawiązywane jest połączenie z najbliższą dostępną Novą.

Seamless roaming – doświadcz internetu bez lagów

Dzięki funkcji płynnego roamingu możesz przejść z pokoju do pokoju bez utraty połączenia – przełączasz się między punktami dostępu, nawet tego nie zauważając. Możesz dzięki temu oglądać wideo w sieci lub grać w gry online bez żadnych opóźnień.

Zdalna kontrola nad siecią z aplikacją Tenda Wi-Fi

Nie ma Cię w domu, a chcesz sprawdzić co dzieje się z siecią? Żaden problem – aplikacji Tenda Wi-Fi pozwoli Ci monitorować i kontrolować Novę podczas nieobecności. Łatwo dostosujesz sieć i ustawienia na przykład dostępu użytkowników czy kontroli rodzicielskiej.

Inteligentny dom z Novą

Nova obsługuje połączenia z wielu urządzeń jednocześnie. Uczyni Twój dom w pełni inteligentnym, współpracując np. z systemem Amazon Alexa i kontrolując kompatybilne urządzenia.

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *