Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Zestaw Nova MW6 to trzy urządzenia zasilane technologią Mesh, pozwalające objąć sygnałem WiFi przestrzeń do nawet 600 metrów kwadratowych. Dzięki technologii inteligentnego, automatycznego wyboru ścieżki zyskujemy maksymalnie szybki i niezawodny domowy internet.

Elastyczny zasięg sieci Wi-Fi w Twoim domu, mieszkaniu lub biurze

Kilka pięter lub duża powierzchnia na jednym poziomie – niezależnie od struktury budynku, Nova zapewni zasięg sieci bezprzewodowej na całej powierzchni. Wystarczą 3 urządzenia, żeby cieszyć się szybkim i stałym dostępem do sieci Wi-Fi na aż 600 metrach kwadratowych, bez martwych punktów.

Technologia Wave2 MU-MIMO i Beamforming

Wyposażona w najnowocześniejszą technologię Wave2 MU-MIMO nova może komunikować się z wieloma urządzeniami bezprzewodowymi w tym samym czasie i tym samym znacznie przewyższa tradycyjne routery pod względem wydajności komunikacji. System jest również wyposażony w technologię Beamforming, która skupia moc nadawczą na urządzeniach bezprzewodowych w celu zwiększenia siły sygnału.

Możliwość komunikowania się z wieloma urządzeniami bezprzewodowymi jednocześnie, Nova zawdzięcza nowoczesnej technologii Wave2 MU-MIMO. Dzięki temu wydajność komunikacji Novy jest znacznie wyższa niż w tradycyjnym routerze. Oprócz tego system został wyposażony w technologię Beamforming, skupiającą nadawczą na urządzeniach bezprzewodowych, co pozwala zwiększyć siłę sygnału.

Plug and play – łatwy sposób na sieć obejmującą cały dom

Moduły nova parują się ze sobą już przy wyjęciu z pudełka. Wystarczy, że podłączysz kable, a dalszą część zrobi za Ciebie urządzenie.

Automatyczna optymalizacja sieci, która pozwoli Ci stale być online

Jeśli używasz tradycyjnej sieci i utracisz sygnał, nie masz możliwości odzyskania połączenia. W przypadku sieci obsługiwanej przez zestaw Nova to nie problem. Urządzenia automatycznie utrzymują status sieci i przy odłączeniu jednego z nich, nawiązywane jest połączenie z najbliższą dostępną Novą.

Seamless roaming – doświadcz internetu bez lagów

Dzięki funkcji płynnego roamingu możesz przejść z pokoju do pokoju bez utraty połączenia – przełączasz się między punktami dostępu, nawet tego nie zauważając. Możesz dzięki temu oglądać wideo w sieci lub grać w gry online bez żadnych opóźnień.

Zdalna kontrola nad siecią z aplikacją Tenda Wi-Fi

Nie ma Cię w domu, a chcesz sprawdzić co dzieje się z siecią? Żaden problem – aplikacji Tenda Wi-Fi pozwoli Ci monitorować i kontrolować Novę podczas nieobecności. Łatwo dostosujesz sieć i ustawienia na przykład dostępu użytkowników czy kontroli rodzicielskiej.

Inteligentny dom z Novą

Nova obsługuje połączenia z wielu urządzeń jednocześnie. Uczyni Twój dom w pełni inteligentnym, współpracując np. z systemem Amazon Alexa i kontrolując kompatybilne urządzenia.

Share:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *