Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Przewiduje się, że zarówno rynek asystentów głosowych, jak i chatbotów w nadchodzących latach znacznie przybierze na wartości. W Polsce jednak wciąż są to technologie dość niszowe. Nie oznacza jednak, że nic w naszym kraju w tym zakresie się nie dzieje, czego najlepszym dowodem jest VoiceFest, który odbędzie się już niedługo.

VoiceFest to pierwszy polski Festiwal Asystentów Głosowych i Chatbotów

VoiceFest, czyli pierwsze polskie wydarzenie tego typu, skupiające się tylko i wyłącznie na asystentach głosowych i chatbotach, odbędzie się 16 stycznia 2021 roku, w sobotę po południu. Taka data nie jest przypadkiem – właśnie 16 styczna, ale 2019 roku, odbyła się polska premiera Asystenta Google.

Całość będzie oczywiście odbywała się zdalnie. Udział w festiwalu jest bezpłatny, żeby otrzymać darmową wejściówkę trzeba jedynie zapisać się do newslettera, co można zrobić tutaj.

Wśród prelegentów pojawia się wiele nazwisk, które pasjonaci tematu voice assistants i chatbotów w Polsce mogą już kojarzyć. Przemawiać będą m.in. Jowita Michalska z Digital University, Rafał Grabacz oraz Karol Stryja z utter.one, Michał Stanisławek z HearMe.ai oraz Maciej Maliszewski z K2Bots.ai.

Do kogo skierowany jest ten festiwal?

Organizatorzy festiwalu deklarują, że zadbali o to, aby był on ciekawy zarówno dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia w projektowaniu chatbotów czy asystentów głosowych, a po prostu ciekawi ich ten temat, jak i dla profesjonalistów.

Programiści, pasjonaci nowych technologii, marketingowcy, właściciele firm – to tylko kilka grup, dla których informacje przekazane podczas tego wydarzenia mogą okazać się interesujące, a może nawet i pomocne w życiu zawodowym. Jeśli nie teraz, to za kilka lat.

Zainteresował Was pomysł na zorganizowanie festiwali o takiej tematyce? Planujecie wziąć w nim udział? Koniecznie dajcie znać w komentarzach! Koniecznie podzielcie się także Waszymi dotychczasowymi doświadczeniami z chatbotami i asystentami głosowymi, jeśli takowe posiadacie, a także Waszą opinią na ich temat.

Share:

administrator, bbp_keymaster

TechPolska - Zespół, który tworzy naszą stronę składa się głównie z młodych amantów rozwiązań technologicznych oraz informatyki. W swoich treściach stawiamy przede wszystkim na obiektywność i rzetelność, co niejednokrotnie zostało docenione przez naszych czytelników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *