Większość osób korzystających z iPhone’ów korzysta z domyślnego dzwonka dedykowanego dla tego sprzętu. Z racji tego, że iPhony są we władaniu coraz szerszej grupy odbiorców, w miejscach publicznych można łatwo pomylić się, myśląc, że dzwoni nasz iPhone a nie kogoś, kto obok nas przechodził.

Masz już dość takich sytuacji? W takim razie sprawdź, w jaki sposób ustawić swoją ulubioną piosenkę w iPhonie. Dodatkowo podpowiemy Ci, jak pobrać utwór z Internetu, który możesz wgrać do iPhona.

Ustawienie niestandardowego dzwonka w iPhonie

Chcesz zmienić dzwonek w iPhonie na dowolny inny utwór? Sprawdź, jakie to proste! Postępuj według poniższych kroków, a już za chwile będziesz cieszyć się innym dzwonkiem rozbrzmiewającym z Twojego telefonu.

 •       Wejdź w ustawienia iPhone.
 •       Wybierz kafel „Dźwięk i haptyka”.
 •       Następnie kliknij kafel „Dzwonek”,
 •       Teraz wybierz dowolny inny dzwonek z listy znajdujący się w tej zakładce.

Jeżeli chcesz pobrać na telefon wszystkie zakupione dzwonki, kliknij kafel „Pobierz wszystkie kupione”. Dzięki temu zakupione przez Ciebie dzwonki, zostaną pobrane na listę melodii dostępnych na iPhonie.

W jaki sposób ustawić dzwonek z iTunes?

Jeżeli chcesz szybko ustawić nowy dzwonek w iPhonie, skorzystaj z aplikacji iTunes. Proces zakupu i ustawiania innej melodii nie należy w tym przypadku do trudnych zadań. Aby pobrać nowy dzwonek, postępuj według poniższych wskazówek:

 •       Wejdź w aplikację iTunes.
 •       Następnie wybierz z dolnego paska kafel „Dźwięki”.
 •       Znajdź dzwonek, który najbardziej Cię interesuje.
 •       Kliknij cenę i pokaże Ci się menu, w którym możesz wybrać jedną z czterech opcji:
 1.     Ustaw jako domyślny.
 2.     Ustaw jako domyślny dla SMS/MMS.
 3.     Przypisz do kontaktu.
 4.     Gotowe – o tym, co zrobisz z dzwonkiem, możesz zadecydować później.

Ustawienie piosenki z playlisty Spotify jako dzwonek w iPhone

Chcesz skorzystać z innej, płatnej możliwości zainstalowania dowolnego, ulubionego dzwonka na Twoim iPhonie? Zainstaluj więc aplikację iRingtones, którą znajdziesz w sklepie App Store od Apple. Po jej pobraniu, postępuj według poniższych wskazówek:

 • Wpisz w okienko „Search” nazwę utworu, którego szukasz. Możesz również wpisać imię i nazwisko piosenkarza.
 • Po wpisaniu potrzebnych danych, kliknij kafel „Szukaj”.
 • Wyświetli Ci się lista utworów, z której możesz wybrać jeden lub kilka, które Ci się spodobają. Wystarczy, że klikniesz przycisk „+”.
 • Pojawi się zapytanie o to, czy chcesz subskrybować aplikację za 7 zł miesięcznie. Najpierw jednak możesz skorzystać z 3-dniowej, bezpłatnej możliwości sprawdzenia aplikacji.
 • Po kliknięciu kafla „Yes”, zostaniesz przeniesiony do zakładki „Settings”, gdzie powinieneś zaznaczyć na zielono dwa pierwsze kafle. Tylko wtedy, będziesz mógł korzystać z subskrypcji i ekspresowo pobierać ulubione utwory.

 • Klikając kafel po prawej stronie na samym dole „Off” na „On”, włączysz automatyczne wybieranie i ustawianie utworu jako dzwonek w iPhone.

Dlaczego warto skorzystać z tej opcji? Ponieważ w aplikacji iTunes kupujesz dane piosenki za ok. 3 lub 4 zł za jeden dzwonek. W przypadku aplikacji iRingtones masz dostęp do pełnej gamy utworów, które możesz zmieniać co chwilę i to za niecałe 7 zł na miesiąc. Jeżeli więc lubisz urozmaicenia, ta opcja z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Czy istnieją inne możliwości ustawienia pożądanego dzwonka na iPhone?

Tak, istnieją! Jednak są one dość czasochłonne i nie każdy będzie w stanie poświęcić tak dużą ilość czasu na ustawienie ulubionej piosenki. Powyższe 3 przykłady ustawienia wybranej melodii, powinny być wystarczające w większości przypadków.

WARTO PRZECZYTAĆ:

prezenty technologiczne Obdaruj drugą połówkę na walentynki – poznaj najlepsze prezenty dla graczy i nie tylko!
Nadchodzi święto zakochanych. Już dosłownie za kilka dni walentynki, a Ty wciąż nie masz upominku dla swojej drugiej połówki? Jeśli jej hobby to gry lub
składany iPhone Czekasz na składany iPhone? Premiera nastąpi najwcześniej w 2026 roku
Plotki mówią, że Apple intensywnie pracuje nad składanym smartfonem. Ponoć firma działa nad dwoma prototypami, ale póki co żaden z nich nie spełnia określonych wymagań
iphone 16 przecieki iPhone 16 w przeciekach. Zobacz, jak może wyglądać!
Chociaż do premiery iPhone 16 pozostało jeszcze dużo czasu, już są pewne przecieki. Dzięki nim wiemy całkiem sporo o najnowszych smartfonach Apple. Zobacz, co udało
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *