Już 12 lipca 2020 roku odbędzie się konferencja Ubisoft Forward, na której firma między innymi podejmie temat swoich nadchodzących gier, takich jak Assassin’s Creed: Valhalla, opóźnione Watch Dogs: Legion czy niedawno zapowiedziane Hyper Scape. Z tej okazji zdecydowano się dać graczom niespodziankę – darmową kopię dość ciepło przyjętego (przynajmniej w porównaniu do części pierwszej) Watch Dogs 2 z 2016 roku.

Jak zdobyć darmowe Watch Dogs 2? Wystarczy zalogować się na konto Uplay w czasie wydarzenia

Zasada jest prosta. Nie trzeba oglądać konferencji Ubisoft Forward ani w niej uczestniczyć (a przynajmniej na to wygląda), chociaż Ubisoft oczywiście to zaleca i obiecuje, że będzie rozdawać niespodzianki za odpowiadanie na pytania. Wystarczy w czasie jej trwania zalogować się na swoje konto Uplay, a Watch Dogs 2 bez żadnej opłaty zostanie do niego przypisane.

Konferencja rozpoczyna się o godzinie 21:00 czasu polskiego 12 lipca 2020 roku. Godzinę wcześniej, o 20:00, ma wystartować pre-show, na którym Ubisoft zajmie się takimi grami, jak Trackmania, Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint, Just Dance 2020 i Tom Clancy’s The Division®2. Całość będzie można za darmo oglądać na żywo na stronie internetowej firmy. Konferencja nie będzie długa, tak więc warto się pospieszyć, aby na pewno zdążyć.

Czego możemy się spodziewać po Ubisoft Forward 2020?

Jak już wspomniano na początku, Ubisoft wspomniał o nadchodzącym Assassin’s Creed (możemy spodziewać się bliższego spojrzenia na gameplay) i Hyper Scape (zostanie pokazana pełna walka battle royale). O czym nic nie powiedziano, ale może się pojawić?

Na przykład takie zapowiedziane już tytuły, jak Skull and Bones, Gods & Monsters, Rainbow Six Quarantine oraz Beyond Good & Evil 2. Z tych, o których jeszcze nic nie wiemy, ale gracze liczą, że się one pojawią, można wymienić Far Cry 6.

Cieszycie się z niespodzianki od Ubisoftu? Macie już Watch Dogs 2, planujecie dodać ten tytuł do swojego konta, a może nie jesteście nim zainteresowani? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *