Któż z nas nie chciałby zostać łowcą skarbów, tropiąc skrzynie ze złotem i pradawne artefakty z głębin oceanów, okrywając się sławą wielkiego archeologa? Jeśli czujecie w sobie żyłkę odkrywcy, ale może na razie nie wybieracie się na taką przygodę, mamy dla was coś bardzo interesującego: Wielkie Poszukiwania Skarbów na GearBest. W tej najnowszej wrześniowej promocji możecie złowić EPICKIE okazje i wspaniałe wyprzedaże, a nawet wygrać nagrody. Jesteście gotowi? Zaczynamy!

Czas na łowy!

Podobnie jak nasze poprzednie akcje promocyjne, ta wyprzedażowa impreza składa się z trzech części. Na każdym z tych etapów znajdziecie inne okazje i różnorodne promocje, a więc warto przeglądać GearBest przez cały czas trwania akcji.

A oto plan Wielkiego Polowania na Skarby:

  • Rozgrzewka: 29 sierpnia – 3 września
  • Główny event: 3 września (od 9:00)– 10 września
  • After party: 10 kwietnia – 17 września

Co można zdobyć?

Na każdego czeka mnóstwo skarbów: niższe ceny, specjalne kupony, super okazje, a nawet losowania nagród. Oto nasze ekscytujące propozycje:

● Kuponowa bonanza: Zdobądź kupony $50 do $99 i oszczędzaj więcej.

● Potrójne oszczędności: Zapłać tylko $9.99, $29.99 or $99.99 za trzy niesamowite produkty z listy.

● Tajemnicze Torby z Niespodzianką: Torby z tajemniczym produktem w specjalnej cenie. Dla prawdziwych łowców niespodzianek!

● Wyprzedaże błyskawiczne: Codziennie będziemy zmieniać 8 produktów które oferujemy w najniższych możliwych cenach z ostatnich 30 dni. W ofercie najpopularniejsze telefony, elektronika i inne hity GearBest!

 


 

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Do wygrania w naszym konkursie będzie jeden z trzech przedmiotów ufundowanych przez sklep GearBest. Zwycięzca będzie mógł wybrać swoją nagrodę spośród następujących produktów:

Szczegóły dotyczące udziału w naszym konkursie dostępne są na naszej stronie Facebook.

Życzymy Wam wszystkim powodzenia 😀

WARTO PRZECZYTAĆ:

wyprzedaz black friday konsole xbox series x Szef Xboxa: „Myślę, że też powinniśmy mieć handhelda”
Popularność przenośnych konsol w ostatnich latach jest niezaprzeczalna. Sukcesy takich urządzeń jak Nintendo Switch, Steam Deck czy nowe propozycje od Lenovo i Asusa przyciągnęły uwagę
AgilePM AgilePM® – zwinne zarządzanie projektami w dynamicznych środowiskach
Planując jakiekolwiek przedsięwzięcie, chcielibyśmy, by można je było zrealizować możliwie najtaniej, najszybciej i bez przeszkód. W większości przypadków to niemożliwe. Na szczęście istnieją podejścia takie
apple passwords Apple wystartuje z własnym menadżerem haseł?
Zgodnie z informacjami, które ujawnił Bloomberg, Apple przygotowuje się do wprowadzenia nowej aplikacji o nazwie Passwords (Hasła). Jej zadanie? Uproszczenie zarządzania danymi logowania na urządzeniach
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *