Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Hybrydowa konsola Nintendo Switch w gamingowym świecie święci triumfy. Mimo to technologiczny hit podzielił graczy na pewnych swojego wyboru i na tych, którzy sprzęt chcieliby przetestować. Z myślą o tych drugich funkcjonuje wypożyczalnia Nintendo Switch, dla samych zainteresowanych będąca wstępem do podjęcia właściwej decyzji zakupowej.

Konsola hybrydowa warta przetestowania

Dlaczego warto przetestować konsolę Nintendo Switch?

1. Hybryda kompatybilna z użytkownikiem. Nintendo Switch to w gamingowym świecie pierwsza konsola hybrydowa. Sprawna kompilacja funkcji konsoli przenośnej i stacjonarnej (sprzęt możesz podłączyć do telewizora), pozwala na pełną zgodność pomiędzy urządzeniem, a użytkownikiem i dopasowuje się do bieżących potrzeb gracza.

2. Konsola w zestawie z padami. Nintendo Switch nie potrzebuje dodatkowych akcesoriów. Urządzenie przypominające tablet, jest dostępne w zestawie z odczepianymi padami, umożliwiającymi kontrolę gry w trybie przenośnym. W trybie stacjonarnym (konsola łączy się z TV za pomocą stacji dokującej) pady można łączyć, a w przypadku gry zespołowej, pozostawiać oddzielnie.

3. Nowe przygody z Nintendo Switch. Konsola hybrydowa to przepustka do fascynującego świata gier. Zaawansowani gamingowcy wiedzą, czego po Nintendo mogą się spodziewać, początkujący mogą się przekonać, decydując się na wynajem urządzenia w Plenti. Zwłaszcza że sukces Nintendo w gamingowym świecie został doceniony i kolejne firmy rozpoczęły produkcję gier kompatybilnych z nową hybrydą.

4. Rozsądne ceny gier na Nintendo Switch. Popularność konsoli hybrydowej wynika z czegoś jeszcze. Ceny gier dedykowanych Nintendo nie odbiegają od cen gier na inne konsole. W przypadku nowości wahają się w granicach 250 zł.

Od wynajmu do zakupu

Nintendo Switch to zdaniem niektórych jest odpowiednia jako urządzenie uzupełniające PC lub druga konsola. Fani są zgodni – to wybór, do którego szybko się przekonasz. Decyzję zakupową możesz poprzedzić nie tylko researchem teoretycznym. Wypożyczając urządzenie w Plenti, zdecydujesz jaką pozycję wśród elektroniki użytkowej zajmie Nintendo w osobistym rankingu.

Co zrobić, żeby wynająć sprzęt? Skorzystaj z dedykowanej aplikacji albo zarejestruj się bezpośrednio na stronie, wybierz konsolę Nintendo Switch i zdecyduj, w jaki sposób chcesz odebrać urządzenie.

Share:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *