Architekcie! Ułatw sobie swoją pracę i jeszcze bardziej zachwycaj finalnym efektem inwestorów. Z dobrze dobranym systemem CAD jesteś w stanie pracować jeszcze lepiej. Zobacz, dlaczego opłaca się postawić na oprogramowanie CAD. Taki program wzniesie Twoje projektowanie na wyżyny możliwości.

Programy CAD — narzędzie, które przyspiesza projektowanie

Żaden team nie potrafi wykonać szczegółowego projektu bez odpowiedniego oprogramowania, który zapewni poprawność działania wszystkich części i ich funkcjonalność. Zapobiegaj pomyłkom, które mogłyby powstać na etapie realizacji. Wybierz profesjonalny program, który spełni wszystkie potrzeby.

Z tym programem ponownie poczujesz ekscytację związaną z codzienną pracą, która będzie sprawiać Ci jeszcze więcej przyjemności niż do tej pory! Oprogramowanie CAD (inaczej grafika inżynierska) to tworzenie projektów wspomagane komputerowo (Computer Aided Design), które pozwala tworzyć szczegółowe projekty. Z takim oprogramowaniem ekspresowo stworzysz zaplanowany projekt i przekonasz Klienta do swojej wizji, przedstawiając mu rendering obiektów przestrzennych.

Szukasz sprawdzonego programu? Program, na którym pracujesz, Cię ogranicza i chcesz mieć na swoim urządzeniu narzędzie, które spełni wszystkie Twoje potrzeby? Proponujemy Ci nowoczesny program, który co roku aktualizowany jest o nowe działania! ZWCAD to jedna z najlepszych opcji słynnego oprogramowania AutoCAD. Twórz rysunki bez żadnych ograniczeń i zaskakuj swoich inwestorów projektami końcowymi.

Kto najczęściej decyduje się na zakup profesjonalnego narzędzia CAD?

Oprogramowanie CAD to program z reguł dedykowany użytkownikom komercyjnym, z którego każdego dnia korzysta wiele osób z różnych branż. ZWCAD sprawdzi się przede wszystkim w architekturze, ale też motoryzacji albo produkcji sprzętu elektronicznego, a nawet w stomatologii. Skierowany jest nie tylko do wykwalifikowanych inżynierów, ale także tych początkujących, którzy dopiero rozpoczynają swój etap z projektowaniem.

Oprócz tego, że programy CAD są cennym wsparciem w codziennej pracy profesjonalnych architektów, to używa go także wielu studentów studiów technicznych. Jeżeli interesuje Cię druk 3D, budujesz właśnie swój dom i pragniesz przedstawić swoją koncepcję, to ZWCAD będzie idealną opcją. Z jego pomocą zrobisz szczegółowe projekty, które zrozumie każda ekipa wykończeniowa.

programy cad

Korzyści z  projektowania wspomaganego komputerowo

Oprogramowanie ZWCAD pozwala na pracę z różnymi formatami i rozszerzeniami DWG i DXF, który umożliwia tworzenie modeli 2D i 3D. Z nim proces projektowania jest znacznie szybszy i dokładniejszy. Pozwala na ekspresowe wprowadzanie zmian projektowych i ma możliwość generowania dokumentacji technicznej planu. Oprogramowanie CAD oznacza minimalizacja możliwych pomyłek w projektach lub rysunkach technicznych.

Program CAD ułatwia również kontakt z inwestorami. Ty jako projektant, umożliwisz im lepsze zrozumienie pokazanych projektów. Jesteś w stanie pokazać im efekt swojej pracy jeszcze przed rozpoczęciem prac wykończeniowych!

Wybrane przydatne funkcje oprogramowania ZWCAD

  • przypisywanie przezroczystości warstw,
  • rysunkowe linie pomocnicze,
  • wprowadzanie dynamiczne,
  • porównywanie plików,
  • możliwość komentowania głosowego w pliku DWG.

Intuicyjny interfejs, którego szybko się nauczysz

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, szybko zdobędziesz odpowiednie umiejętności, żeby w pełni wykorzystać możliwości tego programu. Jest intuicyjny w obsłudze, ale żeby jeszcze bardziej przyspieszyć Twoje wdrożenie w sposób działania oprogramowania CAD, oferujemy wsparcie techniczne naszych specjalistów. Możesz skorzystać z naszych lekcji lub też skontaktować się z działem technicznym.

Korzystaj z wszystkich możliwości, jakie proponuje program ZWCAD i czerp radość z codziennej pracy.

Nasze autorskie aplikacje — dopasuj ZWCAD do swoich indywidualnych wymagań

Wyprzedź konkurencję i do podstawowej wersji oprogramowania ZWCAD dobierz dodatkowo odpowiednie nakładki branżowe. Zyskasz kompleksowe narzędzie, które będzie dopasowane do wymagań Twojego biznesu. W ofercie mamy wiele rozszerzeń z różnych branż, np. mechanicznej, telekomunikacyjnej czy wentylacyjnej. Posiadamy także nakładki uniwersalne, które przydadzą się każdemu projektantowi.

Wypróbuj program CAD za darmo! Postaw na profesjonalny program z bezterminową licencją

Czemu ZWCAD to dobra inwestycja? Głównie dlatego, że oferujemy narzędzie z wszystkimi niezbędnymi możliwościami, a jednocześnie gwarantujemy konkurencyjne ceny. Ty płacisz raz, a otrzymujesz od nas bezterminowy dostęp do wszystkich wbudowanych opcji.

Nie kupuj przysłowiowego kota w worku! ZWCAD możesz wypróbować jeszcze przed zakupem. Sprawdź jeszcze dziś i to całkowicie za free! Dostaniesz wersję testową naszego oprogramowania, tak byś mógł sprawdzić wszystkie jego funkcje i możliwości w swoim biurze. Wersja demo aktywna będzie przez 30 dni, po czym zamieni się w przydatną galerię wszystkich stworzonych projektów.

Projektuj bez końca z oprogramowania ZWCAD. To wszystko w ramach jednej licencji, która jest wieczysta. Planujesz zakup naszego programu? Zyskaj 5% z kodem JZM16!

WARTO PRZECZYTAĆ:

Wilgotność powietrza w magazynie – na co wpływa?
W coraz większej liczbie magazynów utrzymuje się określony stopień wilgotności i temperaturę poprzez zastosowanie systemów nawilżających, osuszających, grzewczych i chłodzących. Dzięki niej w magazynie przez
Technologiczne zabawki dla dzieci – na które warto zwrócić uwagę?
Letnie dni sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, jednak niektóre dzieci nie przepadają za typowymi aktywnościami w ogrodzie. Dotyczy to w szczególności dzieci i nastolatków
Procesory, czyli poradnik pomagający przy komputerowym zawrocie głowy
Procesory – serce komputera? Witajcie w fascynującym świecie procesorów, serca każdego komputera! W tym artykule zgłębimy tajniki tych niepozornych, ale niezwykle istotnych elementów, które sprawiają,
Udostępnij

Jako duchowy przewodnik portalu TechPolska, oddaję się z pasją światu technologii i gamingu. Moje serce bije szczególnie mocno dla gier RPG, gdzie zanurzam się w skomplikowane światy i rozbudowane fabuły, ale równie chętnie oddaję się strategii, planując, manewrując i zdobywając wirtualne imperia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *