Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

iPhone 13 Pro Max to niewątpliwie mocarz wśród nowoczesnych smartfonów. Jednak obietnice producenta i kuszące reklamy to jedno. Dla przyszłych nabywców iPhone’a najcenniejsze mogą okazać się realne opinie użytkowników. To właśnie dla nich zebraliśmy 5 zalet, które najczęściej wymieniają dotychczasowi posiadacze trzynastki w wersji Pro Max. Sprawdź, o czym wspominają najchętniej, dzieląc się swoimi opiniami.

Wydajność ponad miarę z czipem A15 Bionic

Wydajność, wydajność i jeszcze raz wydajność! Płynność najświeższego flagowca powala. A wszystko to za sprawą innowacyjnego czipu procesora A15 Bionic. Charakteryzują go: nowe sześciordzeniowe CPU (z dwoma rdzeniami odpowiedzialnymi za wydajność i czterema rdzeniami energooszczędnymi), pięciordzeniowe GPU oraz szesnastordzeniowy system Neural Engine. To dzięki nim iPhone 13 Pro Max radzi sobie świetnie z najnowszymi grami mobilnymi i aplikacjami użytkowymi np. do edycji grafiki lub zdjęć.

Supermocna bateria, szybkie ładowanie

Zapomnij o powerbankach i nerwowym sprawdzaniu, czy masz ze sobą ładowarkę. Wytrzymałość baterii w iPhone 13 Pro Max, nawet po miesiącach od premiery robi wrażenie. Opinie o sprzęcie jednoznacznie wskazują, że codzienne użytkowanie tego modelu wymaga ładowania co dwa dni, a dla tych, którzy korzystają ze smartfona wyjątkowo intensywnie, potrzebne jest jedynie szybkie wieczorne ładowanie. To naprawdę dobry wynik, biorąc pod uwagę, że wyświetlacz tego modelu działa w technologii ProMotion z adaptacyjną częstotliwością odświeżania 120 Hz.

W dodatku telefon możesz bardzo szybko naładować – do 50% w 35 minut z zasilaczem o mocy 20 W lub wyższej. To ogromne udogodnienie dla tych, którzy lubią przebywać dużo na świeżym powietrzu i nie lubią przejmować się ciągłym dostępem do energii.

Doskonałe zdjęcia w każdych warunkach

Imponujący system aparatów, to coś, o czym wspominają chyba wszyscy użytkownicy tego modelu. Teleobiektyw, obiektyw szerokokątny oraz ultraszerokokątny, wyposażone w 12-megapikselowe sensory tworzą zgrany zespół i zapewniają pierwszorzędną jakość zdjęć, nawet przy słabym oświetleniu. Jakość fotografowania zostawia konkurencję daleko w tyle. Co więcej, nowe funkcje w postaci trybu makro oraz trybu filmowego to dodatkowe innowacje, które zdobyły serca fanów Apple.

Tryb filmowy Cinematic Movie

Nowy tryb filmowy w jakości 1080p z częstością 30 kl./s w skrócie opisać można jako nagrywanie materiału z rozmytym tłem. Brzmi jak nic nowego? Zwyczajny efekt bokeh? O nie, to coś znacznie więcej! Nowy iPhone 13 Pro Max posiada opcję płynnego przenoszenia punktu ostrości poprzez odseparowanie niezależnych planów. Takie przejście to świetne narzędzie do budowania narracji, które od lat stosowane jest w kinie hollywoodzkim. To usprawnienie uwielbiają szczególnie vlogerzy, nagrywający swoje materiały za pomocą iPhone’a.

Imponujące głośniki

Chociaż głośniki nie doczekały się upgrade’u względem poprzedniego modelu Pro Max serii dwunastej, wciąż robią ogromne wrażenie na użytkownikach, szczególnie tych, którzy przesiedli się z urządzeń androidowych. Jeśli Twój iPhone służy Ci również jako przenośne centrum rozrywki, spodoba Ci się przestrzenna jakość dźwięku i możliwość odtwarzania formatu Dolby Atmos. Wielu użytkowników twierdzi nawet, że z nowym iPhonem zbędne okazało się posiadanie dodatkowego głośniczka stereo. Dźwięki filmów i muzyka brzmią po prostu doskonale.

Dostępność pięknych kolorów

Użytkownicy Apple wysoko cenią design swoich sprzętów. Nic zatem dziwnego, że również w przypadku iPhone’a 13 Pro Max mamy do czynienia ze sprzętem dopracowanym pod względem estetycznym. Co więcej, możemy go zakupić w wielu wpadających w oko kolorach. W sprzedaży znajdziesz modele w odcieniach: zieleni srebra, złota, szarości i błękitu

Przekonały Cię opinie użytkowników i zastanawiasz się gdzie kupić oryginalnego flagowca z jabłkiem? Postaw na autoryzowany sklep, współpracujący z marką, np. iSpot Apple Premium Reseller. To nie tylko gwarancja bezpiecznego zakupu, ale też pewność dobrej ceny.

Share:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.