PUBG Mobile okazało się wielkim hitem, ale jej twórcy nie spoczywają na laurach. Zapowiedzieli kolejną grę mobilną z uniwersum PUBG, będącą sequelem do Mobile, o nazwie PUBG New State. Premiera ma być już w tym roku.

PUBG New State przenosi graczy do 2051 roku, oferuje nową zawartość

Podobnie, jak Mobile, PUBG New State jest oczywiście grą z kategorii battle royale. Przeniesie ona graczy do przyszłości, a konkretnie aż do 2051 roku. Czas akcji ma przełożyć się na to, jak będą wyglądać i działać obecne w grze pojazdy, bronie i nie tylko.

Tradycyjnie gameplay będzie polegał na starciu 100 graczy na jednej mapie. Twórcy obiecują dynamiczny gameplay, ultrarealistyczną grafikę i ciekawe funkcje, takie jak chociażby możliwość zastosowania dronów. Każda z udostępnionych map ma mieć obszar aż 64 kilometrów kwadratowych/

Nie ma jeszcze dokładnej daty premiery, ale możemy spodziewać się jej w 2021 roku – zarówno na iOS, jak i na Androidzie. Poniżej możecie obejrzeć trailer New State:

Można już wstępnie się rejestrować na Androidzie, nagrodą jest unikalna skórka

Twórcy udostępniają możliwość wstępnego zarejestrowania się do PUBG New State. W ten sposób od razu otrzymamy powiadomienie, kiedy gra stanie się dostępna. Aktualnie można dokonać rejestracji tylko na urządzeniach z Androidem. Wystarczy wejść do sklepu Google Play, wyszukać PUBG New State i nacisnąć na przycisk “wstępnie zarejestruj”.

Jeśli chodzi o wymagania, to wiemy już, gra będzie wymagała do działania co najmniej Androida 6.0, a także 2.5GB RAM-u. Warunki te powinna spełniać zdecydowana większość nowoczesnych smartfonów.

Niedługo wstępne zarejestrowanie się będzie możliwe także na urządzeniach od Apple. Twórcy zachęcają do wstępnej rejestracji dodatkowym bonusem – osoby, które to zrobią, po starcie gry otrzymają w nagrodę unikalną skórkę do pojazdu. Dotyczy to wszystkich osób, które dokonają wstępnej rejestracji od 25 lutego aż do momentu premiery gry.

Zaciekawiło Was New State? Planujecie zagrać w tę nową propozycję od twórców PUBG Mobile, czy jednak wolicie inne mobilne battle royale? Koniecznie dajcie znać  w komentarzach!

Udostępnij

Administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *