Jak wszystko na tym świecie, również i branża hazardowa wciąż się rozwija. Postęp technologiczny sprawił, że wiele dzisiejszych gier w niczym nie przypomina swoich poprzedników sprzed kilku czy kilkunastu lat. Pojawienie się sztucznej inteligencji zmieniło bardzo wiele.

Gdy wpiszesz w Google hasło kasyno bonus, twoim oczom ukaże się niekończąca się lista kasyn online, które oferują graczom pieniądze na grę, zwykle jako dodatek do pierwszej wpłaty. Jeżeli chcesz skorzystać z takiej promocji, pamiętaj, aby zawsze zapoznać się ze wszystkimi zasadami. Inaczej może cię spotkać niemiła niespodzianka, gdy będziesz chciał wypłacić wygraną, a okaże się to niemożliwe.

Sztuczna inteligencja i dane

Sztuczna inteligencja ma to do siebie, że potrafi zbierać niespotykaną dotąd ilość danych. Sprawia to, że może przeanalizować np. twój styl gry i dostosowywać odpowiednie oferty, które będą lepiej pasowały do twoich potrzeb. To także doskonałe narzędzie w walce z nadużyciami. Oszuści często działają według określonych schematów, które sztuczna inteligencja potrafi w porę wykryć.

Chodzi tu również o ochronę ciebie. Jeżeli sztuczna inteligencja wykryje, że twoja gra staje się niebezpieczna, może w porę ostrzec właścicieli kasyna online, którzy mogą ci np. czasowo zablokować konto.

Rozwój gier na urządzenia mobilne

Jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin w branży hazardowej są gry na urządzenia mobilne. Spowodowane jest to oczekiwaniami graczy. W końcu to świetna sprawa móc grać w kasynie na swoim telefonie jadąc pociągiem, czy nawet czekając na dentystę. Sprawia to, że praktycznie każda gra ma swoją wersję na smartfony.

Gry na urządzenia mobilne w zasadzie niczym się nie różnią od tych na komputery. Jedyną różnicą jest wielkość ekranu. Wiele kasyn ma nawet własne aplikacje mobilne. Rozwój technologii sprawił też, że coraz bardziej rozbudowane są gry w kasynie na żywo. Dzięki temu widzimy na ekranie prawdziwego krupiera, więc możemy poczuć się zupełnie jak w kasynie naziemnym. I to gdziekolwiek akurat jesteśmy.

Obsługa klienta

Chyba nikt nie lubi długiego oczekiwania na skontaktowanie się z przedstawicielem obsługi klienta. Sztuczna inteligencja to zmieni. Otóż będziemy otrzymywać wyczerpujące odpowiedzi na nasze pytania, bez konieczności kontaktu z żywym człowiekiem. Trzeba przyznać, że, jak na razie, boty potrafią być nieco irytujące, jednak pamiętajmy, że to dopiero ich początki.

Sztuczna inteligencja często już teraz potrafi błyskawicznie przeanalizować np. długi regulamin i rozwiać nasze wątpliwości. Człowiekowi przeczytanie go zajęłoby dość sporo czasu.

Kryptowaluty

Kolejnym elementem rozwoju technologicznego kasyn online są kryptowaluty. Stają się one coraz popularniejsze i coraz szerzej stosowane. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi wiele kasyn. Sporo z nich oferuje możliwość zarówno wpłacania, jak i wypłacania kryptowalut. I nie chodzi o tylko o popularnego Bitcoina, ale kilka czy kilkanaście ich rodzajów.

Pamiętajmy jednak, że korzystanie z kryptowalut to dodatkowy hazard. Może się okazać, że wygraliśmy w kasynie, ale kurs np. Ethereum w międzyczasie spadł o tyle, że i tak jesteśmy na minusie. Może też być oczywiście na odwrót.

Co przyniesie przyszłość?

Fakty są takie, że sztuczna inteligencja w obecnej formie dopiero raczkuje. Być może jesteśmy świadkami kolejnej rewolucji na miarę powstania internetu. Dlatego bardzo ciężko jest stwierdzić, co przyniesie przyszłość. Słynna jest historia pewnego pracownika urzędu patentowego, który zrezygnował ze swojego zajęcia pod koniec XIX w., ponieważ stwierdził, że… wszystko już zostało wynalezione.

Dlatego właśnie nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak dalej potoczy się rozwój sztucznej inteligencji. Gdy wynaleziono internet nikt nie podejrzewał nawet, że stanie się on aż tak ważną dziedziną naszego życia.

Udostępnij

Właściciel portalu TechPolska. Entuzjasta gier RPG, choć nie pogardzi dobrą strategią. Z portalem jest związany od 5 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *