InPost Fresh to aplikacja polskiej firmy kurierskiej, która wprowadziła do swojej oferty realizację zakupów spożywczych online. Współpraca InPost i licznych sklepów sprawia, że użytkownicy aplikacji mogą łatwo zamówić jedzenie oraz inne produkty prosto do swojego domu. Jak ona działa i gdzie można pobrać InPost Fresh?

Co to jest InPost Fresh?

InPost Fresh to aplikacja, którą stworzył polski przewoźnik, aby ułatwić swoim klientom zakupy spożywcze online. Narzędzie firmy kurierskiej ma formę mobilną i jest dostępne do pobrania w App Store oraz sklepie Google Play. Oznacza to, że z aplikacji InPost Fresh mogą skorzystać zarówno posiadacze oprogramowania iOS, jak i właściciele urządzeń z Androidem.

Aplikacja polskiego przewoźnika pozwala na zrobienie zakupów spożywczych online u różnych sprzedawców. Z InPost Fresh współpracują dwie duże sieciówki – Carrefour oraz Makro, a także wiele mniejszych sklepów o lokalnym zasięgu. Dzięki temu w aplikacji jest duży wybór produktów, a usługa dowozu zakupów może być realizowana w wielu miejscach na terenie całej Polski.

Jak zamówić zakupy spożywcze w InPost Fresh?

Dzięki InPost Fresh zakupy spożywcze online są bardzo łatwe i szybkie. Aby złożyć zamówienie, najpierw trzeba pobrać aplikację na urządzenie mobilne i podać swój kod pocztowy. Na jego podstawie narzędzie sprawdzi, z jakiej usługi może skorzystać klient.

W InPost Fresh dostępne są dwa programy: Świeże zakupy oraz Tysiące produktów. Pierwszą usługę realizują sieci Makro i Carrefour w wybranych miastach z dostawą do domu. W przypadku Tysięcy produktów można w ramach jednego zamówienia kupić artykuły od wielu sprzedawców. Takie zakupy również mogą zostać dostarczone pod wskazany adres, ale nie tylko. Kurier bez problemu zostawi je także we wskazanym automacie Paczkomat®.

Gdy aplikacja ustali lokalizację klienta i wyłoni dostępnych partnerów, można zacząć kompletować zamówienie. Kiedy wirtualny koszyk będzie gotowy, nadchodzi czas na wybór sposobu dostawy. Później pozostaje już tylko finalizacja zamówienia. Zakupy spożywcze w aplikacji InPost Fresh można opłacić m.in. szybkim przelewem i BLIKIEM.

InPost Fresh – co można kupić w aplikacji?

Domeną InPost Fresh są zakupy spożywcze online. Z tego względu w ofercie aplikacji można znaleźć wszelkie produkty, które warto mieć w kuchni. W ramach tej usługi dostępne są towary takie jak ryż, makaron, wędliny, kawa, przetwory, dania gotowe czy nawet produkty wege. Oprócz tego można tam kupić słodycze, przekąski, napoje oraz wiele innych artykułów spożywczych.

Choć jedzenie jest podstawową kategorią aplikacji, to warto podkreślić, że w InPost Fresh można znaleźć też inne produkty. Mowa tu o artykułach dla zwierząt domowych, środkach czystości, a także kosmetykach i akcesoriach pielęgnacyjnych. Szeroki wybór produktów sprawia, że w InPost Fresh można zrobić zakupy, które kompleksowo zaopatrzą każde domostwo.

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *