Już jutro gracze PlayStation 4 będą mogli cieszyć się z dostępu do prywatnej bety najnowszej odsłony serii Call Of Duty. Będzie to “pierwszy etap bety” dostępny w dniach 25-28 sierpnia.

Drugi etap bety będzie dotyczył graczy PlayStation 4 i Xbox’a One, a odbędzie się on w dniach 1-4 września.

W czasie owej bety gracze mają uzyskać dostęp przynajmniej do 3 map (Pointe Du Hoc, Ardennes oraz Gibraltar).

Do gry ma zostać wprowadzony całkiem nowy tryb wojny, jak mówią twórcy: “Mocno napędzany historią, tryb ten pozwoli graczom odtworzyć najważniejsze bitwy II wojny światowej. Oddziały aliantów i osi atakują i bronią ważnych celów.” Poniższy film prezentuje nam rozgrywkę w trybie wojny:

Poza trybem wojny ujrzymy również trzy podstawowe tryby, które mogliśmy zobaczyć we wcześniejszych odsłonach Call Of Duty, czyli: Drużynowy DeathMatch, Dominacje oraz HardPoint.

Niestety podczas bety nie sprawdzimy jak funkcjonuje kwatera główna oraz nie zdobędziemy żadnych elementów kosmetycznych dla naszej postaci. Dlaczego nie? Tutaj twórcy dają jasną odpowiedź: “Zamknięte beta-testy nie są zachętą do składania pre-orderu, gdyż owe testy mają być głównym sprawdzianem dla rozgrywki sieciowej i mają pomóc wynaleźć ewentualne bugi, czy też exploity.”

Niestety na temat testów beta dla graczy PC nic nie wiadomo. Jedyna poszlaka jaką możemy znaleźć to wypowiedź Michael’a Condrey’a (jeden z założycieli Sledgehammer Games) na reddicie, w której mówi on, że: “Beta na PC nadciąga”, ale równocześnie nie podaje on dokładnej daty.

Źródło: https://www.callofduty.com/pl/wwii/beta

WARTO PRZECZYTAĆ:

nintendo direct Nowe gry na Nintendo Switch zapowiedziane!
Co prawda do premiery każdego poniższego tytułu zostało jeszcze trochę czasu, to przynajmniej nie musieliśmy długo czekać na same zapowiedzi. Podczas wczorajszego 40-minutowego streamu, nowe
nintendo direct Kolejne Nintendo Direct już dziś!
Jeśli jest coś, czego gracze nie lubią, to jest to czekanie. Nikt nie lubi czekać, aż wczyta się kolejny level, na ściągnięcie nowej gry, a
Gry na PC dla różnych typów graczy – ranking według gatunków
Istnieje wiele powodów, przez które gry na PC są tak lubiane i popularne, a jednym z nich jest mnogość gatunków, dzięki czemu każdy typ gracza
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *