Już jutro gracze PlayStation 4 będą mogli cieszyć się z dostępu do prywatnej bety najnowszej odsłony serii Call Of Duty. Będzie to “pierwszy etap bety” dostępny w dniach 25-28 sierpnia.

Drugi etap bety będzie dotyczył graczy PlayStation 4 i Xbox’a One, a odbędzie się on w dniach 1-4 września.

W czasie owej bety gracze mają uzyskać dostęp przynajmniej do 3 map (Pointe Du Hoc, Ardennes oraz Gibraltar).

Do gry ma zostać wprowadzony całkiem nowy tryb wojny, jak mówią twórcy: “Mocno napędzany historią, tryb ten pozwoli graczom odtworzyć najważniejsze bitwy II wojny światowej. Oddziały aliantów i osi atakują i bronią ważnych celów.” Poniższy film prezentuje nam rozgrywkę w trybie wojny:

Poza trybem wojny ujrzymy również trzy podstawowe tryby, które mogliśmy zobaczyć we wcześniejszych odsłonach Call Of Duty, czyli: Drużynowy DeathMatch, Dominacje oraz HardPoint.

Niestety podczas bety nie sprawdzimy jak funkcjonuje kwatera główna oraz nie zdobędziemy żadnych elementów kosmetycznych dla naszej postaci. Dlaczego nie? Tutaj twórcy dają jasną odpowiedź: “Zamknięte beta-testy nie są zachętą do składania pre-orderu, gdyż owe testy mają być głównym sprawdzianem dla rozgrywki sieciowej i mają pomóc wynaleźć ewentualne bugi, czy też exploity.”

Niestety na temat testów beta dla graczy PC nic nie wiadomo. Jedyna poszlaka jaką możemy znaleźć to wypowiedź Michael’a Condrey’a (jeden z założycieli Sledgehammer Games) na reddicie, w której mówi on, że: “Beta na PC nadciąga”, ale równocześnie nie podaje on dokładnej daty.

Źródło: https://www.callofduty.com/pl/wwii/beta

Udostępnij

Administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *