Chivalry: Medieval Warfare to gra z 2012 roku, która w wersji PC-towej zebrała całkiem pozytywne recenzje: krytycy ocenili ją na 79/100, zaś od graczy otrzymała średnio ocenę 7,7/10. W tym roku wreszcie mieliśmy otrzymać jej kontynuację… niestety, już wiemy, że tak nie będzie. Chivalry 2 zostało bowiem opóźnione do 2021 roku.

Powodem chęć dostarczenia dobrego produktu

Torn Banner, studio stojące za Chivalry 2, chce, aby gra była najlepsza, jak to tylko możliwe. W obecnej sytuacji nie jest możliwe, aby dokonać tego i jednocześnie zachować ustalony wcześniej termin. W związku z tym przesunięcie premiery było nieuniknione. Nowa data premiery to 2021 rok – bardziej konkretnych danych jeszcze nie ma, ale mają wkrótce zostać ogłoszone.

Jest w tym wszystkim jeden pozytyw. Twórcy przesunęli premierę dość znacząco, dzięki czemu nie tylko zdążą dokonać wszystkich potrzebnych szlifów, ale także w momencie premiery wypuścić więcej zawartości. To, co miało zadebiutować w formie aktualizacji już po premierze, w związku z opóźnieniem pojawi się już wraz z nią. Mowa tutaj konkretnie o dodatkowych mapach i funkcjach.

Zasmucić może za to fakt, że mimo opóźnienia wciąż w momencie premiery nie będzie możliwości jazdy konnej. Zostanie ona dodana, ale dopiero w bliżej nieokreślonym terminie po premierze.

Chivalry 2 – trailer

Chivalry 2 zostało zapowiedziane w 2019 roku. Wiemy już, że gra pojawi się na sporej ilości platform: PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, a także oczywiście PC. Co warto zaznaczyć, na PC zagramy tylko za pośrednictwem Epic Games Store, a nie na przykład na Steamie.

Jeszcze tego lata zapaleńcy mieli mieć możliwość zagrania w otwartą betę. Wciąż jest ona planowana, ale również ulegnie ona pewnemu opóźnieniu, a jej konkretna data nie została jeszcze podana. Poniżej możecie zobaczyć kilkuminutowe nagranie gameplayu z wczesnej alfy tytułu.

Jesteście rozczarowani opóźnieniem Chivalry 2, a może rozumiecie decyzję twórców i się z nią zgadzacie? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

Wilgotność powietrza w magazynie – na co wpływa?
W coraz większej liczbie magazynów utrzymuje się określony stopień wilgotności i temperaturę poprzez zastosowanie systemów nawilżających, osuszających, grzewczych i chłodzących. Dzięki niej w magazynie przez
Technologiczne zabawki dla dzieci – na które warto zwrócić uwagę?
Letnie dni sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, jednak niektóre dzieci nie przepadają za typowymi aktywnościami w ogrodzie. Dotyczy to w szczególności dzieci i nastolatków
Procesory, czyli poradnik pomagający przy komputerowym zawrocie głowy
Procesory – serce komputera? Witajcie w fascynującym świecie procesorów, serca każdego komputera! W tym artykule zgłębimy tajniki tych niepozornych, ale niezwykle istotnych elementów, które sprawiają,
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *