Dyrektor finansowy Intela udzielił wywiadu podczas Citi 2023 Global Technology Conference. Stwierdził on tam, że nadchodzący rok będzie ekscytujący zwłaszcza dla systemu Windows. Wypowiedź odnosiła się do „odświeżenia” oprogramowania. Oczywiście może to być jedynie duża aktualizacja Windowsa 11. Mimo wszystko w 2021 złożono podobne oświadczenia. Wtedy też niedługo później pojawił się Windows 11.

Intel może mieć już dostęp do testowych wersji systemu Windows 12

David Zinser, dyrektor finansowy Intela, wypowiadał się podczas konferencji Citi 2023 Global Technology Conference. Całość jest dostępna za pośrednictwem portalu SeekingAlpha. Warto zwrócić uwagę na szczególny fragment wypowiedzi, gdzie pojawia się informacja o „odświeżeniu” systemu Windows. Dyrektor finansowy Intel podkreśla, że 2024 rok będzie całkiem dobry dla konsumentów.

W rzeczywistości uważamy, że rok 24 będzie całkiem dobrym rokiem dla klienta, w szczególności ze względu na odświeżenie systemu Windows. Nadal uważamy, że zainstalowana baza jest dość stara i wymaga odświeżenia i uważamy, że przyszły rok może być tego początkiem, biorąc pod uwagę katalizator Windows.

Jesteśmy więc optymistami, jeśli chodzi o rozwój sytuacji w 24 roku.

– David Zinser, dyrektor finansowy Intel

Windows 12 może być rzeczywiście zaplanowany, jednak nie ma daty premiery. Prawdopodobnie Intel ma już dostęp do wczesnych wersji systemu operacyjnego Microsoftu. Zapowiedź dyrektora finansowego wskazuje na istotne wydarzenie – nie wiemy, czy to aktualizacja, czy kolejna odsłona Windowsa.

Co wiemy o Windowsie 12? Podejście Microsoftu do rozwoju systemu operacyjnego

Na ten moment niewiele wiadomo o Windowsie 12. Obecny rozwój technologii bardzo mocno skłania się w stronę sztucznej inteligencji. Najpewniej zobaczymy więc sporo AI przy okazji premiery Windowsa 12. Na ten moment nie wiemy, jak sztuczna inteligencja miałaby zostać wykorzystana – Microsoft ma jednak ogromne środki, oczekiwania są więc duże.

Nowa wersja „okienek” wciąż pozostaje pewną tajemnicą. Windows 12 nie został oficjalnie ujawniony lub zapowiedziany. Możemy się jednak w nim spodziewać jeszcze lepszego wsparcia dla gier wideo.

WARTO PRZECZYTAĆ:

xAl stworzy superkomputer xAI Elona Muska zebrało 6 miliardów dolarów!
xAI wystartowało w lipcu 2023. Teraz, niecały rok później, firma zaczyna się rozkręcać. Właśnie udało jej się zamknąć rundę finansowania z imponującym wynikiem — zebrano
Humane na sprzedaż Humane Al Pin to duży niewypał. Marka idzie na sprzedaż
A miało być tak pięknie! Humane, czyli startup, który miał ogromne plany i chciał mocno zaznaczyć swoją obecność na rynku urządzeń Al, niestety poniósł porażkę.
chiny ai Chiny stworzyły model AI oparty na myśli Xi Jinpinga!
Filozoficzne rozważania prezydenta Chin są uważane w tym kraju za na tyle ważne, że w 2017 roku zdecydowano się wpisać je do konstytucji.  Tzw. myśl
Udostępnij

Jako duchowy przewodnik portalu TechPolska, oddaję się z pasją światu technologii i gamingu. Moje serce bije szczególnie mocno dla gier RPG, gdzie zanurzam się w skomplikowane światy i rozbudowane fabuły, ale równie chętnie oddaję się strategii, planując, manewrując i zdobywając wirtualne imperia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *