Kangurek Kao to postać, którą kojarzy z pewnością większość polskich graczy – jest ona w naszych rejonach wręcz kultowa. Wielu ucieszy więc wieść, że jej twórcy pracują nad kolejną odsłoną serii.

Nie znamy jeszcze szczegółów, ale prace trwają

Data premiery, tytuł i inne detale zostaną ogłoszone w późniejszym czasie. Póki co wiemy stosunkowo niewiele, a konkretnie tyle, ile twórcy ogłosili w poście na Facebooku, którego możecie przeczytać poniżej.

Jak widać, post, który zawiera w zasadzie jedynie potwierdzenie tego, że pracę trwają, spotkał się ze sporym zainteresowaniem i ekscytacją. Jeśli chcecie być z tytułem na bieżąco, na oficjalnej stronie można zapisać się do newslettera.

Kao the Kangaroo: Round 2 za darmo do 15 czerwca

Jeszcze nie mieliście okazji wypróbować Round 2, a może na przestrzeni lat zgubiliście płytę z tym tytułem? Do 15 czerwca (konkretnie do godziny 7 rano) możecie całkowicie za darmo przypisać go do swojego konta Steam. Warto, jako że jest to gra bardzo pozytywnie oceniana i wspominana.

Jesteście fanami Kangurka Kao? Czekacie na nową odsłonę? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

Wilgotność powietrza w magazynie – na co wpływa?
W coraz większej liczbie magazynów utrzymuje się określony stopień wilgotności i temperaturę poprzez zastosowanie systemów nawilżających, osuszających, grzewczych i chłodzących. Dzięki niej w magazynie przez
Technologiczne zabawki dla dzieci – na które warto zwrócić uwagę?
Letnie dni sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, jednak niektóre dzieci nie przepadają za typowymi aktywnościami w ogrodzie. Dotyczy to w szczególności dzieci i nastolatków
Procesory, czyli poradnik pomagający przy komputerowym zawrocie głowy
Procesory – serce komputera? Witajcie w fascynującym świecie procesorów, serca każdego komputera! W tym artykule zgłębimy tajniki tych niepozornych, ale niezwykle istotnych elementów, które sprawiają,
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *