Uwielbiasz oglądać telewizję? Szukasz pakietu, który zagwarantuje Ci 100% rozrywkę w asyście dobrej jakości dźwięku oraz obrazu? Jeśli jesteś lub chcesz zostać klientem T-Mobile, telewizja MagentaTV sprawi, że w wolnych chwilach na pewno nie będziesz się nudzić! Sprawdź, co obejmuje każdy wariant i zyskaj dostęp do rozrywki bez limitów!

MagentaTV – telewizja od T-Mobile w nowej odsłonie

TV od T-Mobile to przede wszystkim duża dawka śmiechu dla całej rodziny. Połączenie tradycyjnej telewizji z centrum rozrywki i to bez wychodzenia z domu. Wystarczy do tego tylko 1 urządzenie – intuicyjny i wielofunkcyjny dekoder z Android TV oraz opcją nagrywania, który dostaje każdy użytkownik na 1 zł. Dzięki pojemnym pakietom do 130 kanałów można wybrać swój ulubiony program zgodny z zainteresowaniami.

Telewizja w T-Mobile – warianty MagentaTV:

  • Pakiet S – 60 kanałów (95 zł po zakończeniu promocji),
  • Pakiet M – 110 kanałów (120 zł po zakończeniu promocji),
  • Pakiet L – 130 kanałów (145 zł po zakończeniu promocji).

Co wyróżnia telewizję od T-Mobile w porównaniu do konkurencji? Możliwość zmienienia obowiązującego pakietu nawet w trakcie trwania umowy!

Ciekawostka:

Ok. 96% użytkowników docenia, gdy oferty są elastyczne oraz dostosowane do potrzeb użytkownika[1].

Jeśli będziesz chciał zwiększyć ilość dostępnych kanałów, operator zrealizuje Twoją prośbę od razu. Jeżeli jednak zdecydujesz się na zmniejszenie wariantu, wtedy oferta zostanie zaktualizowana wraz z rozpoczęciem następnego cyklu bilingowego.

Sprawdź ofertę telewizji w T-Mobile: https://www.t-mobile.pl/c/magenta-dom/telewizja

TV w T-Mobile – jak działa?

Telewizja w T-Mobile dostępna jest dla obecnych lub nowych klientów. MagentaTV działa wyłącznie w pakiecie z światłowodem.

Ciekawostka:

Według badań przeprowadzonych przez T-Mobile 94% użytkowników woli zdecydować się na pakiet internetu oraz telewizji od jednego operatora lub dostawcy[2].

Skorzystanie z pakietu MagnetaTV od T-Mobile wymaga więc posiadania lub wykupienia światłowodu od operatora.

Telewizja w T-Mobile – pakiety:

  • T-Mobile internet i telewizja za 70 zł – – światłowód o prędkości do 300 Mb/s (Router WiFi Premium 2.0 za 0 zł), Pakiet TV L (w cenie S przez pierwsze 12 miesięcy).
  • T-Mobile telewizja i internet oraz telefon za 95 zł miesięcznie – światłowód o prędkości do 300 Mb/s (Router WiFi Premium 2.0 za 0 zł), Pakiet TV L (w cenie S przez pierwsze 12 miesięcy), Player (rok w prezencie), HBO Max, Tidal, Legimi oraz Eleven Sports (jeden z nich za 0 zł przez 1 rok), internet, rozmowy, SMS’y, MMS’y bez limitu (dodatkowe -150 zł za telefon).

W przypadku T-Mobile i telewizji zarówno aktywacja, jak i instalacja są bardzo proste. Jeśli zdecydujesz się jednocześnie na światłowód oraz MagentaTV, wszystkim zajmie się monter w trakcie 1 wizyty. W przypadku gdy do szybkiego łącza zdecydujesz się dobrać, któryś z pakietów telewizyjnych, wtedy dekoder dostarczy do Ciebie kurier lub otrzymasz go w chwili podpisywania umowy w salonie stacjonarnym. Instrukcja pomoże Ci poznać świat rozrywki bez żadnych granic!

[1] https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2022/06/prosciej-sie-nie-da-startuje-nowa-oferta-magenta-dom-z-nielimitowanym-abonamentem-komorkowym-internetem-swiatlowodowym-i-telewizja-w-t-mobile.html

[2] https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2022/06/prosciej-sie-nie-da-startuje-nowa-oferta-magenta-dom-z-nielimitowanym-abonamentem-komorkowym-internetem-swiatlowodowym-i-telewizja-w-t-mobile.html

Artykuł sponsorowany.

WARTO PRZECZYTAĆ:

blokada pornhuba Blokada Pornhuba w Stanach Zjednoczonych!
Dziś czeka na nas news z gatunku tych nie do ogarnięcia. Najbardziej wolnościowe państwo świata (wg każdego filmu rodem z hollywood) postanowiło kolejny raz wspomóc
Jak grać w Teamfight Tactics? Jak grać w TFT (Teamfight Tactics)? Poradnik
Czasami tak bywa, że najpopularniejsze gry powstają na podstawie modów tworzonych przez społeczność graczy. Tak było z DOTĄ 2, która rozpoczęła swoją historię jako mod
Jak grać jungle w LOLu? Jak grać jungle w LOL-u? Poradnik i najlepsze wskazówki
Znacie LOL-a? Kto nie zna! Jeśli jednak jakimś cudem pominęliście istnienie tej gry, szybko zerknijcie do naszego rankingu najlepszych darmowych gier na PC i to
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *