Przedstawiciele Crystal Dynamics, studia znanego głównie z różnych produkcji z serii Tomb Raider, przekazali w ramach wydarzenia War Table garść informacji na temat swojej najnowszej gry – Marvel’s Avengers. Zobaczyliśmy między innymi zwiastun fabularny, tryb kooperacji i gameplay.

Przypominamy, że premiera gry, o ile nie dojdzie do żadnych opóźnień, będzie miała miejsce już niedługo – 4 września 2020 roku. Marvel’s Avengers pojawi się na wszystkich najważniejszych platformach: Windowsie, PS4 i Xboxie One. W przyszłym roku zadebiutuje także wersja na PS5 i Xboxa Series X, którą posiadacze gry na PlayStation 4 lub Xboxa One otrzymają za darmo.

Długi gameplay Marvel’s Avengers z Thorem

Twórcy zaprezentowali fragment gameplayu, przedstawiający w dużej mierze Thora, a na końcu dołącza do niego także Hulk. Trzeba przyznać, że rozgrywka wygląda bardzo dynamicznie i satysfakcjonująco.

Warto wspomnieć, że każdy bohater zostanie wyposażony w trzy specjalnie dopasowane do niego “Hero Moves”, poza tym możliwe będzie także dostosowywanie umiejętności danej postaci do swoich preferencji.

Poznaliśmy głównego złoczyńcę, z którym będziemy walczyć w trybie fabularnym

Pokazano krótki, ale treściwy zwiastun fabularny. Wynika z niego, że znajdziemy się w świecie, w którym ludzie odwrócili się od Avengersów. Pojawi się jednak nowe zagrożenie, które sprawi, że będą oni musieli powrócić.

Zjednoczy ich Ms. Marvel, lubiana postać z komiksów, która nie doczekała się jeszcze filmowej adaptacji. Głównym złoczyńcą w Marvel’s Avengers będzie zaś George Tarleton, lider organizacji AIM, bardziej znany jako M.O.D.O.K.

Marvel’s Avengers zaoferuje tryb kooperacji dla czterech graczy

Nowa gra od Crystal Dynamics wyposażona będzie w dwa rodzaje misji – tak zwane Hero Missions, misje bardziej kinowe, z zabarwieniem fabularnym, oraz War Zones (Strefy Wojny). War Zones mogą być pokonywane solo, ze współtowarzyszami kierowanymi przez AI, ale też wraz z maksymalnie trzema innymi graczami (możemy grać z przyjaciółmi, ale możemy też skorzystać z matchmakingu).

Każda War Zone będzie miała konkretną misję, ale też mnóstwo aktywności pobocznych, takich jak ukryte skarby do znalezienia, sojusznicy do uratowania czy potężni przeciwnicy dodatkowi do pokonania. To, czy gracz zechce wykonać je wszystkie, zależy tylko od niego.

War Zones będą różniły się od siebie poziomem trudności, a gra zasugeruje nam, jaki Power Level powinniśmy mieć, żeby sobie bez większych problemów poradzić. Jak łatwo się domyślić, im większy poziom trudności, tym lepsze nagrody będziemy mogli otrzymać.

Będą opcje personalizacji postaci

Twórcy obiecują, że nawet jeden Thor nie będzie w grze taki sam jak drugi. Graczom zostanie oddane do dyspozycji wiele opcji personalizacji postaci, czy to w zakresie taktyki i umiejętności, czy wyglądu. Możliwe będą do odblokowania różnorodne stroje, inspirowane tymi znanymi z komiksów.

Póki co Marvel’s Avengers prezentuje się jak prawdziwa uczta dla fanów komiksów czy filmów z MCU. Jak będzie w rzeczywistości – zobaczymy już niedługo. Co Wy sądzicie o zaprezentowanych materiałach wideo? Czujecie się przekonani do tej produkcji i planujecie ja zakupić, czy jednak niekoniecznie? Dajcie znać w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

No Mans Sky No Man’s Sky dostanie kolejną aktualizację!
Historia No Man’s Sky po prostu nie chce się skończyć. Uwierzycie, jeśli wam powiem, że słynna fatalna premiera tej gry miała miejsce osiem lat temu?
Co to gry Indie? Co to “gry Indie”?
W świecie zalanym przez produkcje AAA warto czasem mieć coś… innego. Ile razy można grać w kolejnego asasyna, Far Cry, Need for Speeda? Duże studia
baldur's gate 3 Baldur’s Gate 3 zacznie wspierać mody!
Często mówi się, że “to, co dobre, mogłoby trwać wiecznie”. W gamingu ciężko mówić o wieczności, gdy jesteśmy stale bombardowani nowymi tytułami, jednak są studia,
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *