Nowa limitowana wersja kolorystyczna kontrolera od Xboxa One i Series X/S została zapowiedziana. Nosi ona nazwę Gold Shadow. To połączenie połyskującego złota oraz głębokiej czerni. Front pada przechodzi z jednego koloru w drugi, a pozostałe części kontrolera mają kolor karbonowej czerni.

Czy można już kupić kontroler Xbox Gold Shadow?

Pad jest teraz dostępny jedynie w przedsprzedaży. Można go kupić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Microsoftu. Kontroler Xbox Gold Shadow będzie wysyłany dopiero 17 października. Od premiery dzieli nas niecałe dwa tygodnie.

Dość istotną informacją jest to, że kontrolery Xbox Gold Shadow są limitowane. Microsoft oferuje ograniczoną liczbę sztuk. Jeżeli chcemy kupić ten konkretny model, warto się spieszyć. Microsoft już wcześniej wydawał różne limitowane kolorystyki akcesoriów do Xboxa. Gold Shadow ma wiele wspólnego z serią Shift, która charakteryzuje się wieloma połyskującymi, metalicznymi elementami.

Ile kosztuje kontroler Xbox Gold Shadow?

Pad kosztuje w przedsprzedaży 329 zł. Warto jednak jeszcze raz podkreślić, że jest limitowany. Zdobycie kontrolera po wyprzedaniu wszystkich sztuk może być bardzo trudne. Najczęściej wiąże się to z dodatkowymi wydatkami przy zakupie używanego sprzętu. Microsoft oferuje dodatkowo darmową przesyłkę.

Czy kontroler jest wart swojej ceny? To standardowy pad od Xboxa o niestandardowej kolorystyce. Jest ona limitowana oraz prezentuje się naprawdę dobrze nawet na tle wszystkich kontrolerów od Microsoftu – dla wielu osób będzie to wręcz must have. Nie ma żadnych różnic między domyślnym padem a Gold Shadow, jeśli chodzi o funkcjonalność.

Źródło obrazka wyróżniającego: Microsoft

WARTO PRZECZYTAĆ:

microsoft surface book 3 Recenzja Microsoft Surface Booka 3 15” – hybrydowego laptopa za ponad 10 tysięcy złotych
Już wcześniej mieliśmy okazję recenzować dla Was produkty z rodziny Microsoft Surface, w tym m.in. Microsoft Surface Laptopa 3. Teraz kontynuujemy tę serię, prezentując Wam
telewizor do ps5 Jaki telewizor do PS5 lub Xbox Series wybrać? Ranking telewizorów do konsoli
Wraz z zakupem konsoli nowej generacji, często myślimy również o zmianie telewizora. W końcu dzięki nowemu wyświetlaczowi będziemy mogli w pełni wykorzystać możliwości dopiero co
xbox toster Toster Xbox Series S już w sprzedaży. Gracze będą zachwyceni
Pod koniec grudnia 2021 roku pierwsi zainteresowani otrzymali niewielkie lodówki przypominające wyglądem Xboxa Series X. Najwyraźniej społeczności Microsoftu bardzo spodobał się ten gadżet, ponieważ na
Udostępnij

Jako duchowy przewodnik portalu TechPolska, oddaję się z pasją światu technologii i gamingu. Moje serce bije szczególnie mocno dla gier RPG, gdzie zanurzam się w skomplikowane światy i rozbudowane fabuły, ale równie chętnie oddaję się strategii, planując, manewrując i zdobywając wirtualne imperia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *