Najnowsze doniesienia mówią, że odłączany napęd dyskowy nowej wersji PlayStation 5 będzie można przekładać pomiędzy różnymi konsolami. Sprawdź szczegóły!

Napęd dyskowy będzie można zarejestrować na kilku konsolach

W serwisie YouTube pojawił się filmik dodany przez autora o ksywce Mystic, w którym prezentuje on dwa czytniki BR i możliwość ich zamiany pomiędzy konsolami PS5. Potwierdzając przy tym, że pojedynczy napęd dysku odłączanego można zarejestrować  lub sparować z więcej niż jedną konsolą PS5. Opisywane akcesoria potrzebują tylko jednorazowego połączenia z Internetem do działania.

Co to oznacza? Jeśli w Twoim domu znajdzie się więcej smukłych wersji PS5, będzie możliwość wymiany pojedynczego napędu dyskowego. Będziesz mógł go używać do włączania oprogramowania dyskowego na obu konsolach. To funkcja, którą na pewno doceni wielu graczy, ponieważ pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy!

Niebawem sprzęt PlayStation 5 Slim stanie się tym głównym

Wiadomo, że PlayStation 5 Slim ma zastąpić obecnie dostępny model PS5. Premiera najnowszego sprzętu odbyła się w listopadzie 2023 – termin ten jednak dotyczy tylko Stanów Zjednoczonych. Jeśli chodzi o kolejne rynki, konsola trafi na nie w następnych miesiącach.

Źródło obrazka wyróżniającego: Sony

WARTO PRZECZYTAĆ:

the last of us part 2 remastered Premiera The Last of Us Part 2 Remastered (PS5) już dzisiaj!
Z niektórymi grami tak jest, że czujemy do nich dużą sympatię, nawet jeśli od premiery minęło już sporo czasu. Jednym z takich tytułów z pewnością
telewizor do ps5 Jaki telewizor do PS5 lub Xbox Series wybrać? Ranking telewizorów do konsoli
Wraz z zakupem konsoli nowej generacji, często myślimy również o zmianie telewizora. W końcu dzięki nowemu wyświetlaczowi będziemy mogli w pełni wykorzystać możliwości dopiero co
sony ces 2024 Sony na CES 2024: pokazano samochód sterowany DualSense
Wystartowały targi CES 2024! Podczas nich Sony zaprezentowało nowości. Niektórzy oczekiwali, że dojdzie do prezentacji PS5 Pro, ale tak jednak się nie stało. Zamiast tego
Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *