New World od Amazona to jedno z najciekawiej zapowiadających się MMORPG tego roku. O tytule usłyszeliśmy już jakiś czas temu, a za niedługo rozpoczną się jego betatesty.

Betatesty już w lipcu – jednak nie dla każdego

Swoje pierwsze doświadczenia z New World gracze będą mogli zebrać już 23 lipca 2020 roku. Jednak nie każdy będzie miał taką możliwość. Będzie ona otwarta jedynie dla tych, którzy zdecydują się do tego czasu zakupić grę w przedsprzedaży. Oficjalna premiera będzie miała zaś miejsce, jeśli nie dojdzie do nagłego opóźnienia, 25 sierpnia 2020 roku.

Poniżej możecie zobaczyć trailer tytułu z zeszłorocznego The Game Awards.

Czym jest New World?

New World to gra MMO, który ma wyróżniać się od konkurencji m.in. nietypowym podejściem do systemu progresji i kreacji postaci (bez podziału na klasy!). Ciekawym i potencjalnie hitowym aspektem, ewidentnie czerpiącym z popularności wszelakich trybów battle royale, będą wielkie bitwy (a właściwie najazdy na fortece), w których będzie mogło wziąć udział nawet 100 graczy jednocześnie.

Czy odniesie sukces? Ciężko powiedzieć. Wydany niedawno również przez Amazon Game Studios Crucible, multiplayerowy third-person shooter póki co nie zyskał bardzo szerokiego zainteresowania, aczkolwiek może się to w każdej chwili zmienić.

Warto wskazać, że Crucible jest tytułem free-to-play, zaś New World trzeba zakupić, żeby rozpocząć grę, chociaż również jest to gra sieciowa. Zastosowano w jej przypadku model buy-to-play, występujący m.in. w The Elder Scrolls: Online. Po dokonaniu zakupu nie będzie konieczności opłacania comiesięcznej opłaty subskrypcyjnej, aby kontynuować rozgrywkę.

Na Steamie na dzień publikacji artykułu koszt zakupu podstawowej wersji wynosi 142,99 złotych, zaś wersji Deluxe 179,99 złotych.

Planujecie wypróbować nową grę od Amazon Game Studio? Podoba wam się jej koncept? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

amazon uokik Amazon dostał 31 milionów złotych kary! UOKiK uznał, że wprowadza klientów w błąd [AKTUALIZACJA]
[AKTUALIZACJA] Zgodnie z naszymi przewidywaniami, Amazon nie zgadza się z decyzją Prezesa UOKiK i zdecydował się od niej odwołać. Pełne oświadczenie firmy zamieszczamy poniżej: Szybka
fortnite wszechmocni i śmiertelni W Fortnite zadebiutowali… greccy bogowie!
Epic Games udostępniło właśnie Sezon 2 Rozdziału 5 Fortnite: Battle Royale – Wszechmocni i Śmiertelni! Tym razem przyjdzie nam grać jako bogowie z greckich mitów.
Najlepsze mody do Wiedźmina 3 Najlepsze mody do Wiedźmina 3
W co gracie w te święta? Czyżby w (według niektórych) najlepszą polską produkcję w historii, Wiedźmina 3? W końcu dopiero co miała miejsce premiera serialu
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *