Obiektywy do telefonów to idealne rozwiązanie, które może zastąpić prawdziwy aparat! Wiele nowoczesnych smartfonów posiada niezwykłe funkcje, takie jak podwójny aparat i dużą ilość megapikseli, jednak nie świadczy to o bardzo dobrej jakości zdjęć. Robiąc zdjęcia telefonem, nie zawsze możesz być usatysfakcjonowany efektem, w szczególności, gdy zależy Ci na uzyskaniu naprawdę dobrego rezultatu. Jednym z lepszych rozwiązań jest zakup zewnętrznego obiektywu do smartfona.

Jak uzyskać idealne zdjęcia, nie zabierając ze sobą aparatu?

Dodatkowy obiektyw do smartfona to opcja bardzo wygodna ze względu na to, że zawsze możesz mieć go zawsze przy sobie. Jest niewielki, lekki i wszędzie się zmieści. Ponadto obiektyw do telefonu na pewno rozbudowuje Twój smartfon o dodatkowe parametry. Dzięki niemu możesz na wiele sposobów zniekształcić obraz, zrobić zdjęcia z bardzo małej bądź też opcjonalnie z bardzo dużej odległości.

Wbudowany teleobiektyw ze względu na swoją specjalną budowę optyczną pozwala na otrzymanie dużych kątów widzenia, a tym samym na powiększenie obiektów, które fotografujesz. Kolejną przydatną funkcją obiektywu do smartfona jest możliwość ujęcia większej przestrzeni obrazu, jakiemu masz zamiar zrobić zdjęcie. Dodatkową opcją jest kwestia zakupu zestawów obiektywów do telefonu, które poszerzają funkcje aparatu, dają większe możliwości uzyskania jak najlepszych efektów.

Czy kupno obiektywu do telefonu jest opłacalne?

W obecnych czasach, kiedy pstrykanie zdjęć na każdym kroku stało się normą, kupno takowego obiektywu jest bardzo opłacalne. Jeżeli zależy Ci na dobrym jakościowo zdjęciu, na możliwości przerabiania fotografii, opcji oddalania, przybliżania obrazu, patrzeniu na zainteresowany obiekt pod różnym kątem i wielu innych nowoczesnych funkcjach obiektywu, jego zakup jest dobrym rozwiązaniem.

Przede wszystkim jest o wiele tańszy niż kupno lustrzanek. Jest również wygodniejszy w użyciu. Ze względu na wielkość i niewielki ciężar możesz go mieć cały czas przy sobie. W spontanicznych sytuacjach, przy uchwyceniu idealnego momentu, nie musisz tracić czasu. Dlatego zapoznaj się rankingiem – najlepsze obiektywy do telefonów, w którym znajdziesz jedne z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych przez klientów modeli.

Obiektywy do telefonów – najpopularniejsze modele

Zgodnie ze wskazanym rankingiem można wyróżnić 5 najpopularniejszych obiektywów do smartfonów. Cechują się nieco odmiennymi właściwościami, ceną i designem, jednak zbierają głównie pozytywne opinie klientów. Jednak warto je kupić nie tylko z tego powodu, ale to już musisz dobrać zgodnie ze swoimi potrzebami.

Zależy Ci na zrobienie przepięknych zdjęć nawet w podróży? Wybierz obiektywy InLine smart lens Mobile CPL-Filtere. Dzięki wbudowanym powłokom antyrefleksyjnym dają możliwość uchwycenia większego obszaru fotograficznego obrazu. Pozwala to na pokrywanie się kadrów, na przykład dużych budynków, krajobrazów. Obiektyw jest łatwy w zainstalowaniu, pasuje do wszystkich smartfonów z maksymalną odległością między aparatem a marginesem urządzenia 23 mm. Można go łatwo przenosić.

Obiektyw do telefonu szerokokątny

Obiektyw do smafona z zestawem soczewek FOREVER 3-w-1 SLS-110 zabierze Cię w zupełnie inny wymiar i to dosłownie. Zawiera 3 różne soczewki, dzięki którym możliwe jest wykonanie zdjęć z zupełnie innej perspektywy. Pierwszy obiektyw makro pozwoli na zbliżanie małych obiektów. Drugi obiektyw sześciokątny sprawi, że będziesz mógł uchwycić więcej obiektów na fotografii ze względu na udostępnienie większego kąta widzenia. Trzeci – typ rybie oko, daje możliwość przedstawienia otoczenie w różnych ujęciach.

Szerokokątny jest także obiektyw do smartfona Sandmarc. Odpowiedni będzie dla modeli iPhone’a 7 i iPhone’a 8. Jakość fotografii jest idealna dzięki wbudowanej 16 mm ogniskowej. Zjawisko zniekształceń zostało zredukowane przy równoczesnym uzyskaniu wysokiej jakości. Ponadto obiektyw został umieszczony w specjalnej obudowie, dzięki czemu odporny jest na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

Zestaw obiektywów do smartfona

Zestaw czterech obiektywów, statywu i pilota do smartfona to propozycja od APEXEL. Zestaw APL-T18BZJ5 posiada niezwykłe funkcje i zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. Ma 18x teleobiektyw, dzięki czemu zapewnia 18-krotne przybliżenie, przydatne, kiedy chcesz fotografować obiekty znajdujące się z dala od Ciebie, na przykład zachowanie subkultury w danej sytuacji bądź zachowanie zwierząt w stadzie.

Ciekawy jest też obiektyw do smartfona Olloclip w zestawie z 3 soczewkami. Zawiera 3 obiektywy makro, z bardzo dużym przybliżeniem. Dzięki wbudowanym soczewkom możesz robić zdjęcia małym przedmiotom i drobnym owadom. Cechuje go bardzo wysoka jakość.

Sprawdź także ranking obiektywów szerokokątnych oraz najlepsze teleobiektywy zoom.

WARTO PRZECZYTAĆ:

Wilgotność powietrza w magazynie – na co wpływa?
W coraz większej liczbie magazynów utrzymuje się określony stopień wilgotności i temperaturę poprzez zastosowanie systemów nawilżających, osuszających, grzewczych i chłodzących. Dzięki niej w magazynie przez
Technologiczne zabawki dla dzieci – na które warto zwrócić uwagę?
Letnie dni sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, jednak niektóre dzieci nie przepadają za typowymi aktywnościami w ogrodzie. Dotyczy to w szczególności dzieci i nastolatków
Procesory, czyli poradnik pomagający przy komputerowym zawrocie głowy
Procesory – serce komputera? Witajcie w fascynującym świecie procesorów, serca każdego komputera! W tym artykule zgłębimy tajniki tych niepozornych, ale niezwykle istotnych elementów, które sprawiają,
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *