Kolejny raz publikujemy dla Was zestawienie specjalnych promocji jakie przygotował na własne czwarte urodziny sklep GearBest. Dziś dominować będą specjalne okazje dotyczące smartfonów, towarzyszyć im będzie interesujący gadżet – inteligentny odkurzacz. Linki oraz specjalne kody rabatowe możecie zdobyć tuż poniżej:

 

OnePlus 5T 64GB

Powszechnie znany “Pogromca Flagowców”. Kolejna odsłona oznaczona literką T przynosi odświeżony design przedniego panelu oraz oczywiście usprawnienia specyfikacji sprzętowej. Po zastosowaniu kodu poniżej możecie zakupić go aż 60 dolarów taniej!

CENA: 457,99USD

Kod: GB4thwow001

LINK DO PRODUKTU

Nubia Z17 Global

Wysoko oceniany w recenzjach, budżetowy smartfon Nubia i jego obniżona cena z pewnością spodobają się wielbicielom tanich Androidów.

CENA: 177,99USD

Kod: GB4thwow003

LINK DO PRODUKTU

ILIFE A6 Smart Robotic Vacuum Cleaner

Tego w naszych zestawieniach jeszcze nie było. Okazyjna cena na inteligentny odkurzacz marki ILIFE. Tym razem cena spadła o 40 dolarów.

CENA: 209.99USD

Kod: GB4thwow004

LINK DO PRODUKTU

 

Super Gaming Case for Raspberry Pi

Mamy gamingowe klawiatury, płyty główne a nawet słuchawki. Co powiecie na obudowę do popularnej malinki w tym samym stylu? Specjalna okazja na obudowę dla Raspberry Pi 2, 3 oraz B wraz z wentylatorem.

CENA: 18,99USD

Kod: PiGBKM

LINK DO PRODUKTU

WARTO PRZECZYTAĆ:

Unibot spada, a Bitbot staje się kolejnym wielkim krypto w 2024 roku
Unibot, pionier na rynku botów do handlu na Telegramie, ostatnio osłabł. Po napotkaniu wielu problemów niemal powrócił on do swojej pierwotnej ceny ofertowej. Chociaż sytuacja
Jaki powinien być laptop do częstych podróży służbowych?
Parametry sprzętu decydują o wydajności pracy w każdej firmie. Nie inaczej jest w przypadku laptopa, dzięki któremu można efektywnie wykorzystać godziny spędzone w służbowej podróży.
Jak efektywnie połączyć content marketing i SEO dla sukcesu sklepu internetowego?
Content marketing i SEO są kluczowymi elementami strategii marketingowej każdego sklepu internetowego. Łączenie tych dwóch obszarów pozwala budować wartościowy content, który nie tylko trafia do
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *