Serwis Apple Chorzów – Katowice. Najczęstsze naprawy w serwisie to wymiana ekranu, wymiana uszkodzonej szybki ekranu i wymiana baterii. Naprawiamy również w iPhone głośniki rozmów. Wymieniamy siatki głośników, gniazda ładowania USB i mikrofony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą serwisową naprawy telefonów iPhone. Jeżeli nie znalazłeś swojej usterki, skontaktuj się z naszym działem technicznym w celu indywidualnej wyceny.

Serwis Apple

Serwisujemy większość uszkodzeń, które pojawią się w Twoim Apple. Wymieniamy szybki w nowych modelach takich jak iPhone X. Rozwiązujemy problemy dotyczące urządzeń elektronicznych dotykających płyty głównej, procesora oraz układu U2. W razie potrzeby wymienimy uszkodzone złącze USB lub w starszych modelach złącza słuchawkowe. Naprawiamy też niedziałający mikrofon, głośnik i buzzery. Jeśli masz problemy z oprogramowaniem, blokadą ekranu, również je rozwiążemy. Serwisujemy również telefony po zalaniu.

W serwisie Apple otrzymasz gwarancję na wszystkie wykonane usługi oraz wymienione podzespoły. Do wykonania wszystkich napraw wykorzystujemy jedynie oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Decyzję w kwestii wyboru części pozostawiamy klientowi, w razie potrzeby oczywiście chętnie służymy poradą techniczną. Jako nieautoryzowany serwis Apple zapewniamy odpowiednią diagnostykę, doradztwo w zakresie naprawy oraz pełny przegląd telefonu.

Przed przystąpieniem do naprawy zawsze informujemy klienta o stanie technicznym telefonu oraz o przewidywanych kosztach naprawy. Posiadamy specjalnie przygotowane pomieszczenia, które pozwalają na bezpieczną naprawę smartfonów.

Wymiana ekranu w serwisie Apple

W telefonach Apple wymiana ekranu polega na bardzo precyzyjnym demontażu uszkodzonego ekranu dotykowego, wymontowaniu przycisku Apple ID, a następnie odpowiednim zamontowaniu nowego. W skład wymienianego zestawu wchodzi nowy ekran oraz panel dotykowy z szybką. Odpowiednia wymiana ekranu dotykowego w smartfonach Apple powinna być wykonywana w odpowiednich warunkach oraz w pomieszczeniach specjalnie do tego przystosowanych.

Technicy serwisu SmartSerwis24 do napraw wykorzystują jedynie profesjonalnych i specjalistycznych urządzeń, które są przeznaczone do tego typu napraw. W serwisie Apple wymiany możemy dokonać na częściach oryginalnych lub wysokiej jakości zamiennych. W przypadku możliwości wyboru poinformujemy Cię o tym.

Wymiana szybki to zdecydowanie jedna z najczęściej wykonywanych napraw w serwisie telefonów. Niestety podczas upadku w większości następuje nie tylko uszkodzenie szybki ekranu a cały ekran. W takim przypadku zostaje wymiana całego modułu ekranu dotykowego.

Wymiana szybki w serwisie Apple

W serwisie Apple można wykonać również wymianę samej szybki ekranu dotykowego. Taki rodzaj naprawy możemy jednak wykonać wtedy, gdy ekran w smartfonie nie został uszkodzony. Przed przystąpieniem do wymiany szybki zawsze wykonujemy odpowiednią diagnostykę ekranu, aby upewnić się, że uszkodzeniu uległa jedynie sama szybka.

Podczas wymiany technicy za pomocą profesjonalnych narzędzi oraz specjalnych maszyn usuwają uszkodzoną szybkę, a następnie nakładają nową, łącząc warstwę ekranu z szybką plastrem OCA. Wymiana szybki ekranu jest zdecydowanie bardziej ryzykowna niż całego panelu dotykowego. Usługa powinna być wykonywana jedynie przez wykwalifikowanych techników serwisu Apple. Po wymianie szybki Twój telefon będzie działał tak jak przed uszkodzeniem.

Wymiana baterii serwisie Apple

Bardzo często wydaje nam się, że wymiana baterii w iPhone rozwiąże problem, krótkiego czasu pracy. Jednak warto pamiętać. Tam, gdzie bateria jest również port USB. Wadliwy układ ładowania może mylnie wskazywać na wymianę baterii i jej kondycję. Fakt, że najczęściej wymienia się baterię, jest niezaprzeczalny.

Przyczyną może być jednak wadliwy układ na płycie głównej lub zwarcie w porcie USB. W serwisie Apple przed wymianą baterii robi się dokładną diagnozę telefonu w celu znalezienia przyczyny i jej naprawę. Takie działania pozwalają poprawić kondycję baterii w iPhone.

iPhone wisi na logo – jak radzi sobie serwis Apple

Czy wgranie nowego oprogramowania poprzez iTunes’a rozwiąże problem? Może, ale nie zawsze. Niestety zawieszenie systemu może być również usterką płyty głównej w iPhone. Każdemu producentowi zdarzają się różnego rodzaju wpadki serwisowe, które później zostają usunięte.

Apple za pomocą serwisu próbuje „łatać” bezpłatnymi programami wymiany konkretnych elementów. Jeżeli pojawił się problem i iPhone zatrzymał się na logu, warto spróbować wgrać ponownie system do telefonu. Jeżeli po wgraniu nadal problem występuje, skontaktuj się z serwisem Apple.

Gdzie serwisować i naprawiać telefony Apple ?

Serwis telefonów SmartSerwis24 w Chorzowie 10 minut od Katowic, prowadzi serwis Apple. W przeciągu 55 minut naprawiamy telefony Apple. Usterki wymiana ekranu po wcześniejszym umówieniu naprawimy w niespełna godzinę.

Wymianę szybki w przeciągu godziny. Na wymianę baterii poczekasz pół godziny. Do naprawy telefonów używane są części oryginalne i zamienne. To Ty decydujesz jak mamy naprawić Twojego iPhone.

WARTO PRZECZYTAĆ:

Gry na PC dla różnych typów graczy – ranking według gatunków
Istnieje wiele powodów, przez które gry na PC są tak lubiane i popularne, a jednym z nich jest mnogość gatunków, dzięki czemu każdy typ gracza
Nowoczesne technologie, które wkraczają do codziennego życia — które warto znać?
Rozwój technologii, w tym takiej, która może przydać się w codziennym życiu, nie skończył się na Internecie i smartfonach. Wciąż pojawia się wiele ciekawych, nowatorskich
Xbox S – dlaczego warto zakupić?
Zakup konsoli do gier to często niemały wydatek. Dlatego warto zdecydować się na model od cenionego producenta, który będzie gwarantował nie tylko najwyższej jakości sprzęt,
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *