Zaskoczeni? A jednak to się dzieje naprawdę. W ramach promocji dodatku Dragonflight do World of Warcraft Blizzard rozdaje za darmo wierzchowca Feldrake. Jak zdobyć Feldrake w WoW-ie i czemu jest taki drogi?

Jak zdobyć Feldrake mount w World of Warcraft?

Zacznijmy od najważniejszego: jak zdobyć Feldrake mount w World of Warcraft? To bardzo proste: wystarczy, że w wyznaczonym terminie będziecie oglądać stream z World of Warcraft w serwisie Twitch.tv.

Kiedy oglądać? Dla polskiej strefy czasowej termin to:

  • Od północy 29.11 (północ z poniedziałku 28.11 na wtorek 29.11).
  • Do godziny 8:59 2.12.

W tych dniach trzeba oglądać, jak ktoś gra w WoW-a przez 4 godziny łącznie. Możecie oglądać po trochu i śledzić postępy na swoim koncie Twitch. Żeby progres się zaliczał, musicie połączyć swoje konto Battle.net z kontem Twitch.

Gdzie oglądać, żeby dostać Feldrake w World of Warcraft?

Specjalnie dla was na premierę dodatku Dragonflight do World of Warcraft jeden z redaktorów TechPolska będzie streamował swoją grę przez całą noc premierową i w następnych dniach!

Zaczynamy w poniedziałek wieczorem, zostawcie follow już dziś, żeby nie ominąć streamu: https://www.twitch.tv/grokoko

Jaki plan na stream? Wraz z ekipą doświadczonych graczy lecimy po 70 level! Wbijajcie na stream i zobaczcie, jak wygląda World of Warcraft w ultrawide!

Jak połączyć swoje konto Battle.net z kontem Twitch?

Aby połączyć swoje konto Battle.net z kontem Twitch, wejdźcie na swoje konto Battle.net, kliknijcie “połącz” obok miejsca na konto Twitch, i podążajcie za dalszymi instrukcjami. Prawidłowo połączone konto wygląda tak:

połączenie konta

Połączenie możecie też sprawdzić na swoim koncie Twitch: (Połączone konto Battle.net może pojawiać się na dole strony pod “Inne połączenia”).

status połączenia

Klikając na ikonę swojego konta (w prawym górnym rogu), a następnie w “Dropy i nagrody” będziecie mogli w trakcie eventu sprawdzić progres swojej nagrody.

drop

Czemu Feldrake jest taki drogi?

Dwa lata po premierze World of Warcraft wyszła gra karciana World of Warcraft: Trading Card Game (WoW TCG). Karcianka na styl modnych wtedy gier pokroju Magic the Gathering, gdzie każda karta miała określoną rzadkość i z tego powodu była odpowiednio warta na rynku. Wielu kolekcjonerów płaci naprawdę olbrzymie pieniądze za niektóre karty!

Chociaż WoW TCG nigdy nie osiągnęła popularności Magica, to niektóre karty i tak zaczęły osiągać zawrotne ceny. Czemu? Ponieważ mając dużo szczęścia, można było trafić kartę, która jednocześnie była zdrapką z kodem do World of Warcraft! Dzięki karciance można było zdobyć niespotykane zabawki, pety, a nawet mounty. Pewnie już się domyślacie – Feldrake to właśnie jeden z takich mountów.

Czy World of Warcraft: Trading Card Game to ta sama gra, co Hearthstone?

Karcianka WoW TCG została anulowana pod koniec 2013 roku, niedługo przed premierą Hearthstone – kolekcjonerskiej gry karcianej online, która przejęła wiele postaci i grafik. Nie przejęła jednak mechanik – to dwie różne gry. Brak dopływu nowych kart na rynek oznaczał, że cena obecnych rosła proporcjonalnie do tego, jak znikały z rynku. To logiczne, kodów była skończona ilość.

Z tego powodu, jeszcze nie tak dawno…

karta

Chociaż ta aukcja już zniknęła z historii eBay, podobne są wciąż dostępne.

Czy będą dostępne inne mounty z WoW TCG w grze?

Tego na razie nie wiadomo. Aczkolwiek skoro pierwszy został dodany, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dodać również inne. Osobiście z chęcią bym dostał mounta Spectral Tiger. A wy, jaki następny mount byście widzieli w podobnej promocji? Dajcie znać w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

wow classic W ostatnim miesiącu zbanowano ponad 70 tysięcy kont w WOW: Classic
Boty, cheaty i innego typu oszustwa to chleb powszedni w grach sieciowych. Niektórzy twórcy próbują mniej lub bardziej skutecznie z nimi walczyć, inni – wywieszają
Kolejne prezenty w WoW-ie!
Blizzard nie przestaje zaskakiwać swoich fanów! Chociaż już przy dropach z okazji premiery dodatku Dragonflight do World of Warcraft zapowiedział drugą turę na 13 grudnia,
wow dragonflight WoW: Dragonflight za darmo!
Chociaż nie minął nawet miesiąc od premiery najnowszego dodatku do World of Warcraft, Blizzard już pozwala na wypróbowanie swojej najnowszej produkcji. Od teraz do 2
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *