Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Gracze, którzy korzystają z iPhonów, mogą zagrać w darmowe i płatne tytuły. Czeka na nich wiele gier każdego typu, zapewniających rozrywkę na wiele godzin. Wśród dostępnych tytułów znajdą coś dla siebie zarówno fani przygodówek i survival horrorów, jak i gier typu MOBA i endless runner. Które gry cieszą się największą popularnością w 2022 roku? Oto 10 topowych gier na iPhone.

Tetris Beat

Tetrisa chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Gra polegająca na tworzeniu linii ze spadających coraz szybciej elementów jest doskonale znana graczom z całego świata. Tetris Beat został uzupełniony o muzykę, która sprawia, że gra ma nową, ciekawą szatę i zapewnia rozrywkę na wiele godzin.

Sprawdź, który iPhone wybrać dla gracza w serwisie gaming.komputronik.pl

Fantasian

Autorem gry jest Hironobu Sakaguchi, który stworzył również Final Fantasy. Gracze ciepło przyjęli Fantasian. Jest to w pełni funkcjonalny JRPG, który wymaga od użytkownika pokonywania bestii i przemierzania uniwersum z kilkoma różnymi środowiskami. Ukończenie całej gry wymaga poświęcenia około 40 godzin, dlatego gra jest idealna w długą podróż.

Florence

Gra opowiada historię Florence, która w wieku 25 lat zakochała się w wiolonczelistce Kirsh. Zadaniem gracza jest rozwiązywanie kolejnych zadań w minigrach. Kolejne gry tworzą postępującą historię, w której Florence przeżywa wszystkie wzloty i upadki związane z pierwszą miłością.

PUBG

Darmowa gra na iPhone. Rozrywka w stylu Battle Royal przyciąga graczy na całym świecie. W PUBG zadaniem gracza jest przeżycie za wszelką cenę. Zwycięzcą zostanie ten gracz, który jako ostatni pozostanie na mapie. Uda mu się tego dokonać, jeśli zgromadzi odpowiednie zapasy, znajdzie broń i inny ekwipunek, które dadzą mu przewagę nad wrogami. Rozgrywka zapewnia sporą dawkę adrenaliny, dlatego wciąga jak niewiele innych tytułów.

Poznaj top 10 gier na iPhone: https://gaming.komputronik.pl/g/gry-na-iphone-10-najlepszych/

Clusterduck

Darmowa gra, którą można pokochać lub znienawidzić. Gracz… wykluwa w niej kacze jaja. Im więcej jajek się wykluje, tym większy chaos panuje w grze ze względu na pojawiające się mutacje. Zasady wydają się dziwne i bezsensowne, jednak Clusterduck zapewnia sporo dobrej zabawy na długi czas.

Animal Crossing: Pocket Camp

Animal Crossing to seria, która od zawsze cieszy się dużą popularnością. Darmowa gra umożliwia zbudowanie kempingu, na którym bohater mieszka wraz z antropomorficznymi zwierzętami. Jego zadaniem jest zdobywanie kolejnych umiejętności i modyfikacji, które sprawiają, że życie na kempingu jest coraz lepsze. Symulator życia Animal Crossing w wersji na smartfona wciąga tak samo jak jego pierwowzór na konsolę Nintendo Switch.

Sprawdź również, dlaczego warto grać w Fortnite na telefonie: https://gaming.komputronik.pl/g/fortnite-na-telefon/

Alto’s Odyssey

Gra jest kontynuacją tytułu Alto’s Adventure. Jest to typowy endless runner, w którym gracz prowadzi tytułowego Alto podczas zjazdu na desce po pustyni. Zadanie polega na pokonaniu jak najdłuższego dystansu. Gra zaskakuje znakomitą grafiką, dlatego jest chętnie wybierana przez szerokie grono użytkowników iPhonów.

League of Legends: Wild Rift

Darmowa wersja League od Legends dedykowanej na komputery stacjonarne. W wersji na smartfona świat w grze jest nieco uproszczony, jednak jest równie wciągający i atrakcyjny dla graczy. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów LoL, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez uruchomienia gry.

Hearthstone

Bezpłatna gra karciana, która jest spinoffem serii Warcraft. Co ciekawe, produkcja stała się podstawą do rozgrywek esportowych. Liczba graczy już w 2018 roku przekroczyła 100 milionów. Obecnie jest ich jeszcze więcej, jednak warto dołączyć do zabawy, by przekonać się o fenomenie Hearthstone.

Pokemon UNITE

Pokemon UNITE to kolejna darmowa gra, w której gracz bierze udział w Bitwach Zjednoczeniowych na wyspie Aeos. Rozgrywka jest prowadzona w 2 drużynach składających się z 5 zawodników. Zadaniem każdej z nich jest zdobycie jak największej liczby punktów w wyznaczonym czasie. Gra zwyciężyła w konkursie Google Play’s Best Game 2021, co świadczy o jej ogromnej popularności na świecie. W 2022 roku gra w nią jeszcze więcej użytkowników iPhonów.

Share:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.