Sytuacja nagrana na zapleczu jednego z wrocławskich marketów pokazuje nam Policję od tej mniej przyjemnej strony. Ofiarą zamieszania jest starsza Pani, którą przyłapano na kradzieży. Wezwani na interwencję policjanci stosują przemoc wobec bezbronnej staruszki bez poważnej przyczyny.

Od samego początku nagrania widać, że starsza Pani zachowuje się spokojnie siedząc w kącie przy metalowym koszu i konsumując jabłko. W pewnym momencie w kadrze pojawiają się policjanci , którzy przystępują do czynności wobec podejrzanej o kradzież sklepowych produktów 82-latki.  W momencie kulminacyjnym nagrania widać, jak policjantka wyciąga z kieszeni rękawiczki, zakłada je i zaczyna bez powodu bić bezbronną staruszkę.

Następnie policjantka chwyta za torbę należącą do podejrzanej staruszki i w arogancki sposób zaczyna z niej wyrzucać znajdujące się wewnątrz przedmioty. W trakcie próby wstania podjętej przez starszą Panią policjanci ponownie stosują wobec niej przemoc ostatecznie zakuwając ją w kajdanki.

Sytuacja z nagrania wygląda wstrząsająco i z pewnością nie przypomina w żaden sposób prawidłowych czynności procesowych. Policjanci w związku z podejrzeniem o złamanie prawa decyzją komendanta zostali zawieszeni w swoich obowiązkach, a ich sprawa skierowana została do prokuratury.

Źródła: se.pl / youtube.com

WARTO PRZECZYTAĆ:

Unibot spada, a Bitbot staje się kolejnym wielkim krypto w 2024 roku
Unibot, pionier na rynku botów do handlu na Telegramie, ostatnio osłabł. Po napotkaniu wielu problemów niemal powrócił on do swojej pierwotnej ceny ofertowej. Chociaż sytuacja
Jaki powinien być laptop do częstych podróży służbowych?
Parametry sprzętu decydują o wydajności pracy w każdej firmie. Nie inaczej jest w przypadku laptopa, dzięki któremu można efektywnie wykorzystać godziny spędzone w służbowej podróży.
Jak efektywnie połączyć content marketing i SEO dla sukcesu sklepu internetowego?
Content marketing i SEO są kluczowymi elementami strategii marketingowej każdego sklepu internetowego. Łączenie tych dwóch obszarów pozwala budować wartościowy content, który nie tylko trafia do
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *