CD Projekt Red oficjalnie ogłosił datę premiery swojej nowej gry mobilnej w świecie Wiedźmina, The Witcher: Monster Slayer. Z tej okazji udostępniono też krótki trailer. Chętni będą mogli rozpocząć swoją przygodę w tropieniu potworów już w tym miesiącu.

The Witcher Monster Slayer już 21 lipca, jest nagroda za wstępną rejestrację

The Witcher: Monster Slayer zadebiutuje globalnie 21 lipca 2021 roku. Jak wspomniano powyżej, ogłoszono to w trailerze, który możecie obejrzeć poniżej (ale żadnych fragmentów z samej gry tam nie ma):

Gra będzie dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Już teraz można się wstępnie rejestrować w sklepie Google Play – wtedy dostaniemy przypomnienie w momencie udostępnienia tytułu (można też wybrać, aby od razu po premierze się zainstalował).

Twórcy chcą do tego zachęcić, dlatego obiecują, że każdy, kto wstępnie się zarejestruje, po premierze otrzyma stalowy miecz z Kaer Morhen, pozwalający na uzyskanie o 10% więcej doświadczenia za każdego zabitego potwora.

Czym właściwie jest The Witcher: Monster Slayer?

The Witcher: Monster Slayer jest mobilnym RPG-iem, wykorzystującym elementy rzeczywistości rozszerzonej. Mówiąc prościej, jest to po prostu wiedźminowa wersja Pokemon Go czy Harry Potter: Wizards Unite. Akcja osadzona jest na długo przed wydarzeniami z głównego nurtu gier CDPR o Wiedźminie, a gracz wciela się w świeżo upieczonego wiedźmina, który dopiero zaczyna swoją przygodę z polowaniem na potwory.

Gra oparta jest na lokalizacji, czyli, podobnie, jak w przypadku powyżej wymienionych tytułów, będzie wymagała poruszania się. Przemierzając świat, gracz napotka na potwory, które będzie mógł zabić – oczywiście w dużej mierze takie, które fani serii mogą już kojarzyć. Dla urozmaicenia rozgrywki, różne postacie znane z uniwersum Wiedźmina będą zlecały graczowi zadania do wykonania.

Planujecie zagrać w Monster Slayera? Sądzicie, że będzie to udana gra i spotka się z ciepłym przyjęciem graczy, czy też niekoniecznie (zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie wpadki CDPR)? Koniecznie podzielcie się swoją opinią w komentarzach! Dajcie też znać, co w ogóle sądzicie o grach AR i czy jesteście ich fanami.

WARTO PRZECZYTAĆ:

Projekt Orion Nad kontynuacją Cyberpunka 2077 pracuje powiększony zespół
Chociaż sequel Cyberpunka 2077 wciąż jest na wczesnym etapie rozwoju, pojawiła się szansa, że teraz prace nad produkcją znacząco przyspieszą, ponieważ ekipa odpowiedzialna za jej
Najlepsze mody do Wiedźmina 3 Najlepsze mody do Wiedźmina 3
W co gracie w te święta? Czyżby w (według niektórych) najlepszą polską produkcję w historii, Wiedźmina 3? W końcu dopiero co miała miejsce premiera serialu
antywirus na iphone Najlepszy antywirus na iPhone — ranking
Przyjęło się, że iPhone oraz iPad to jedne z najbezpieczniejszych urządzeń. Sama firma Apple twierdzi, że jej smartfony są prawie 47 razy bardziej bezpieczne niż
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *