Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

W kwietniu PlayStation Plus dawało dostęp do takich gier, jak Oddworld: Soulstorm (tylko na PS5) oraz Zombie Army 4: Dead War i Days Gone (oba na PS4). Był to bardzo solidny zestaw – najbardziej wyróżniało się Days Gone, ale pozostałe dwa tytuły też wielu osobom przypadły do gustu.

Teraz jednak mamy już maj, a konkretnie jego pierwszy dzień i wiemy już, jakich nowości możemy się spodziewać. Można powiedzieć, że Sony odpaliło petardę – większość graczy powinna być zadowolona z aktualnej oferty.

PlayStation Plus maj 2021 – pełna lista gier

Ponownie mamy do czynienia z trzema tytułami oferowanymi bez dodatkowych opłat subskrybentom usługi PlayStation Plus. Nie przedłużając już, oferta PlayStation Plus na maj 2021 roku prezentuje się następująco:

  • Battlefield V
  • Stranded Deep
  • Wreckfest: Drive Hard, Die Last (jedynie na konsoli PlayStation 5).

W tym miesiącu Sony kontynuowało tradycję dorzucania do subskrypcji jednego tytułu na najnowszą konsolę firmy. Nie da się jednak ukryć, że z tych trzech propozycji najgłośniejszą jest nie Wreckfest, a Battlefield V.

Battlefielda V warto ograć w oczekiwaniu na kolejną część, reszta tytułów też zaciekawia

Battlefield V, który trafił na półki sklepowe w 2018 roku, spotkał się z dość pozytywnym przyjęciem przez krytyków, ale gracze podeszli do niego zupełnie inaczej. Wersja na PC ma 81% na Metacriticu w ocenie krytyków, ale tylko 2.9 w ocenie fanów.

Jeśli jednak jeszcze jakiś fan serii się z nią nie zapoznał, a posiada PlayStation Plus, to dobry moment, aby wypróbować ją i wyrobić sobie własną opinię. Tym bardziej, że na horyzoncie jest już kolejna odsłona, a mianowicie Battlefield 6 – ma ona mieć premierę jeszcze w tym roku.

Wreckfest: Drive Hard, Die Last to nieco mniej znany tytuł, ale za to taki, który dobrze ocenili zarówno fani, jak i krytycy, więc miłośnicy gier wyścigowych powinni być zadowoleni. Stranded Deep to z kolei typowy survival, który wciąż jest w Early Access, jeśli chodzi o wersję na PC, ale miał już premierę pełnej wersji na konsolach.

Share:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.