Apex Legends nie osiągnęło takiego sukcesu, jak na przykład Fortnite, ale zdaniem wielu jest to całkiem solidny przedstawiciel gatunku battle royale. Wielu może w związku z tym ucieszyć, że jeszcze w tym roku trafi on na nową platformę – Nintendo Switcha. Twórcy podzielili się także informacjami odnośnie do crossplaya z graczami z innych konsol i PC-tów.

Apex Legends na Nintendo Switcha już na jesieni

Potwierdzono, że port popularnego shootera na konsolę Nintendo zadebiutuje jesienią tego roku. Również na jesieni tego roku pojawi się wreszcie crossplay, co oznacza, że gracze z różnych platform będą mogli grać wspólnie na tych samych serwerach. Dotychczas gracze Xboxowi mogli grać tylko z innymi posiadaczami konsol Microsoftu, podobnie w przypadku PS4 i komputerów osobistych.

Z innych ciekawych, związanych z Apex Legends wiadomości, zapowiedziano także, że tytuł wreszcie trafi na Steama. Dotychczas gracze musieli instalować tytuł z Origina, klienta stworzonego przez EA, który, lekko mówiąc, nie cieszy się wśród graczy popularnością. Pojawienie się gry na platformie Valve to z pewnością krok w dobrą stronę, jeśli chodzi o uczynienie go nieco łatwiej dostępnym.

Już niedługo kolejny event

Jeśli ktoś jeszcze nie wypróbował Apex Legends (które, co ważne, jest tytułem free-to-play, a twórcy zarabiają głównie na skinach), teraz może być na to dobry moment. Battle royale stworzone przez Respawn Entertainment już niedługo bowiem doczeka się kolejnego eventu. Będzie on nosił nazwę Lost Treasures Collection i rozpocznie się 23 czerwca 2020 roku.

Co będzie w programie? Tradycyjnie nowe lokacje (Crypto’s Map Room), nowe skiny, a także nowy, tymczasowy tryb gry o nazwie Armed and Dangerous Evolved. Poniżej możecie obejrzeć jego trailer.

Cieszycie się z ogłoszonych zmian i zapowiedzi? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *