Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Jedną z ciekawszych informacji, jakie zostały ujawnione podczas tegorocznego Nintendo Direct, jest nadchodząca już niedługo premiera Fall Guys na konsolę Nintendo Switch. Ma ona mieć miejsce już w nadchodzące lato.

Port Fall Guys na Nintendo Switcha już niedługo

O Fall Guys w ostatnim czasie można było usłyszeć choćby w kontekście kolaboracji z takimi markami, jak Amazon oraz Sonic the Hedgehog, twórcy kolaborowali także z różnymi znanymi streamerami, jak choćby Ninją.

Teraz można również w pewnym sensie mówić o kolaboracji, ale w nieco innym wydaniu, a mianowicie w formie portu na kolejną platformę. Nie podano jeszcze konkretnej daty premiery Fall Guys na Nintendo Switcha, ale wiadomo już, że będzie miała ona miejsce w te lato.

Warto przypomnieć, że gra ta zadebiutowała na PC-tach i PS4 4 sierpnia 2020 roku, więc niewykluczone, że na konsoli Nintendo pojawi się dokładnie rok później – nie jest to jednak potwierdzone i ostatecznie może się oczywiście okazać, że będzie inaczej.

Poniżej możecie zobaczyć trailer zwiastujący nadchodzącą premierę:

Wygląda na to, że mamy tutaj do czynienia z kompletnym portem na Switcha, zawierającym wszystkie dostępne na innych platformach tryby i atrakcje. Szczegóły poznamy zapewne za jakiś czas, aczkolwiek tyle można wywnioskować z powyższego trailera.

Nadchodzi także gra mobilna w Chinach

Twórcy Fall Guys nie zwalniają tempa. Chociaż gra ta nie jest obecnie tak popularna, jak choćby pół roku temu (wygryzły ją takie hity, jak Among Us, czy ostatnio bardzo popularny Valheim), to wciąż trwają nad nią pracę i jest ona przenoszona na coraz to nowe platformy.

Nie tylko na wspomnianego powyżej Switcha – obecnie w przygotowaniu jest wersja mobilna na rynek chiński. Jej stworzeniem zajmuje się firma Bilibili, a w wolnym tłumaczeniu jej nazwa będzie brzmieć nie Fall Guys: Ultimate Knockout, a Jelly Bean: Ultimate Knockout.

Jeśli zaś chodzi nie o porty na różne platformy, a o zawartość samej gry, to obecnie znajduje się ona już w swoim trzecim sezonie, a z każdym kolejnym sezonem dodawane są oczywiście nowe tryby i wyzwania.

Cieszycie się z tej zapowiedzi? Planujecie zagrać w Fall Guys na konsoli Nintendo Switch? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Share:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *