Kilka tygodni temu przedstawialiśmy Wam Fall Guys – przyjemną grę battle royale w stylu American Ninja Warrior. Od czasu swojej premiery, która miała miejsce 4 sierpnia, gra ta zdążyła już zaskarbić sobie sympatię sporego grona graczy na PC i PS4. Teraz już wiemy, że gra trafi też na urządzenia mobilne… jednak póki co tylko w Chinach.

Prawa do mobilnej wersji Fall Guys w Chinach zakupiło Bilibili

Informację o zakupie licencji na stworzenie gry mobilnej przekazał Daniel Ahmad, pracownik firmy Niko Partners, która zajmuje się przeprowadzaniem badań rynku gier komputerowych.

Według udostępnionych przez niego danych, licencję zakupiła chińska firma Bilibili. Fall Guys: Ultimate Knockout w Chinach będzie prawdopodobnie nosiło nazwę Jelly Bean: The Ultimate Knockout.

Uwaga na fałszywe wersje mobilne Fall Guys

Od kiedy tylko Fall Guys zyskało dużą popularność (czyli właściwie od premiery tytułu), znaleźć można w różnych zakamarkach Internetu linki do pobrania rzekomej wersji mobilnej. Taka oczywiście jeszcze nie istnieje – dopiero teraz dowiedzieliśmy się, że takowa powstanie i to tylko na rynek chiński.

Wszelkich podejrzanych linków i plików należy więc unikać. Przestrzegają przed tym sami twórcy, w typowy dla siebie, humorystyczny sposób. Póki nie pojawi się wersja oficjalna, jedyne, co można zrobić, to czekać.

Jest niewątpliwie bardzo ciekawe, że póki co nic nie wiadomo o mobilnej wersji europejskiej/amerykańskiej, ale prawdopodobnie prędzej czy później też o niej usłyszymy. Podobnie, jak o wersji na Xboxy, której również domaga się spora ilość graczy (póki co można bowiem grać jedynie na PC i PS4).

Co o tym sądzicie? Chcecie zagrać w Fall Guys na urządzeniach mobilnych, czy nie czujecie takiej potrzeby i uważacie, że PC-ty i konsole lepiej się do tego tytułu nadają? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *