Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Gra Fortnite miała swój debiut 25 lipca 2017 roku. Była i nadal jest świetną grą, w której spędzam część mojego wolnego czasu. Bajkowy klimat, rozbudowane umiejętności, masa broni i pułapek… A gdyby to połączyć z Battle Royale? Taki pomysł zrodził się w głowach twórców i czym prędzej został wprowadzony w życie. Co z tego wyszło? Bardzo dobra gra typu Battle Royale pokoroju H1Z1, czy też PUBG. Fortnite Battle Royale jest oddzielną częścią gry Fortnite. Jest ona darmowa, pobrać ją można tutaj: https://www.epicgames.com/fortnite/pl/buy-now/battle-royale

Epic Games planuje dodanie nowych map, a także edytora wyglądu naszej postaci, a to dopiero początek! Polecam Wam przyglądanie się tej grze, a z czasem może i dogoni ona wielkiego PUBG!

Twórcy pochwalili się na twitterze milionem graczy w dniu premiery!

Poniżej znajdziecie trailer owego Battle Royale. Zachęcam do spróbowania chociażby z tego powodu, że jest to on za darmo, a może właśnie dzięki temu skusicie się na zakup pełnej wersji gry.

Udostępnień:

administrator, bbp_keymaster

TechPolska - Zespół, który tworzy naszą stronę składa się głównie z młodych amantów rozwiązań technologicznych oraz informatyki. W swoich treściach stawiamy przede wszystkim na obiektywność i rzetelność, co niejednokrotnie zostało docenione przez naszych czytelników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *