Always-On to jedna z nowych funkcji wyświetlacza w telefonach marki Samsung. Choć koreański producent szczyci się nią od niedawna to warto wspomnieć, że podobne rozwiązanie pojawiło się w Nokii N9 już w 2011 roku. 

Samsung udostępnia właścicielom swoich najnowszych smartfonów jeszcze więcej opcji personalizacji dla wyświetlacza Always-On.  Teraz na wygaszonym ekranie wyświetlać można także GIF-y. Jest to spore urozmaicenie, ponieważ do tej pory można było mówić jedynie o zegarze, kalendarzu i o obrazie.

Always-On

Najnowsza aktualizacja udostępnia użytkownikom telefonów marki Samsung kilka opcji związanych z GIF-ami. Przede wszystkim można używać dowolnych GIF-ów znajdujących się w bibliotece zdjęć telefonu. Istnieje jednak ograniczenie, co do rozmiarów zatem należy mieć to na uwadze. W trosce o żywotność baterii, Samsung nie odtwarza GIF-ów w nieskończoność, a jedynie tylko raz. Istnieje jednak opcja ponownego odtworzenia obrazka po dwukrotnym dotknięciu ekranu.

Aby uzyskać dostęp do opcji GIF, należy zaktualizować Always-On Display do wersji 3.2.26.4. Ruchome obrazki działają na Galaxy S8 / S8+ i pewnie także na S9 / S9+.

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *