Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Nowy innowacyjny i kuszący zegarek Huawei to tracker fitness z licznymi komputerowymi treningami fitness i szeregiem przedsięwzięć. Warstwa zewnętrzna dopasowana do zegarka Huawei watch fit jest wykonana z metalowej obudowy dostępnej w kolorze czarnym, srebrnym i różowego złota, a silikonowy pasek jest dostępny w kolorze grafitowym, miętowym, pomarańczowym i różowym, który można zdjąć. Dostępny jest 6-osiowy czujnik ruchu, który śledzi twoje poczynania. Jego waga to około 12g, co sprawia, że ​​jest lekki i bez problemu dopasowuje się do nadgarstka. Posiada również wodoodporność 5 atm; możesz go nosić podczas mycia rąk. Aby sterować zegarem, masz przycisk manualny po prawej stronie, a resztę przesuwając ekran dotykowy na twarzy.

Podobnie jak inne inteligentne zegarki, zegarek Fit działa na zmodernizowanym systemie operacyjnym. Jest łatwy do kierowania, a funkcje są stałe. Zegarek oferuje 11 pełnych opcji śledzenia treningu, w tym spacery, bieganie, pływanie, jazdę na rowerze i ćwiczenia eliptyczne, a ponadto możliwość dodania ponad 90 dostosowań. Należą do nich joga, spinning, HIIT i taniec brzucha. Chociaż animacja na ekranie jest łatwa do naśladowania, a zegar wibruje, aby poinformować Cię, kiedy każdy zestaw ruchów zaczyna się i kończy. Niektóre dłuższe treningi są po prostu powtarzane w cyklu. Jeśli kochasz sport lub chcesz ćwiczyć w domu, ten zegarek jest idealny dla Ciebie. Zegarek Huawei ma 1,64-calowy, prostokątny, zakrzywiony wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 280×456 i proporcji ekranu do obudowy 70%. Zapewnia jasne i dobre kontrasty kolorów, jasny połysk można uzyskać w bezpośrednim świetle słonecznym.

GPS w zegarku zapewnia dokładne śledzenie trasy i podaje zwykłe tempo, spalone kalorie i maksymalne tętno podczas sesji ćwiczeń. Posiada narzędzie do śledzenia snu, które rozbija sen lekki, sen głęboki i analizę spo2. Możesz zsynchronizować swój zegar, aby odbierać połączenia telefoniczne, alarmy i pogodę. Ten zegar może sterować odtwarzaniem muzyki w telefonie. Ten zegarek jest również zdolny do wykrywania nasycenia tlenem. Jest to przydatne podczas aktywności, takich jak wędrówki. Jeśli masz trudności z oddychaniem, w razie potrzeby urządzenie poinformuje Cię o odpoczynku. Posiada również algorytm śledzenia stresu, który sprawdza monitor tętna, aby zobaczyć, czy stres fizycznie wpływa na serce, a jeśli tak, zaleca ćwiczenia oddechowe, które pomogą Ci regulować organizm. Ten wyposażony w wiele funkcji zegarek jest również pomocny w zmniejszaniu stresu.

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *