Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

W naszym nudnym życiu jesteśmy tak zajęci lekceważeniem naszego zdrowia i sprawności. W akumulacji nie trzeba zbyt często odwiedzać lekarza; ze względu na Huawei watch gt 2 e. Możesz więc kupić zegarek fitness po bardzo niskiej cenie ze wszystkimi najlepszymi funkcjami. Jest to obszerny produkt na rynku, głównie ze względu na przyjazną dla kieszeni ilość. Posiada również obsługę GPS, po połączeniu zegarka z telefonem możesz później wyświetlić go na wykresie. Podziękowania dla profesjonalistów za zaprezentowanie nowej funkcji, dzięki której można monitorować poziom saturacji krwi, która ocenia ilość tlenu we krwi.

Zegarek ma wiele topografii, takich jak wyświetlacz AMOLED, z dobrymi wrażeniami wizualnymi. Ten zegarek ma zdolność rejestrowania kroków, tętna i godzin snu. To godny produkt końcowy dla sportowców. Zespół jest trudny do odczytania w słońcu, chociaż dobrze jest dać komuś w prezencie. Zegarek wykonany jest z gumy i plastiku z ekranem dotykowym LED. Jest dostępny w 3 różnych kolorach; grafitowa czerń, miętowa zieleń i lawowa czerwień. Nie musisz podłączać telefonu komórkowego do zegarka, jeśli nie masz telefonu, nadal możesz go używać do śledzenia kroków, uderzeń serca, a te numery można rejestrować do późniejszego wykorzystania. Z drugiej strony, podłączając do niego telefon, możesz zobaczyć powiadomienia LED, gdy się pojawią. Opakowanie pudełko zawiera; zegarek, podstawka ładująca i kabel do ładowania, przewodnik i karta gwarancyjna.

Równie właściwe jest noszenie paska przez cały dzień bez wysypki lub obrażeń. Zespół nie wydaje żadnych dźwięków ani szumów poza wrażeniami. Podobnie, gdy obciążenie spadnie poniżej 10 procent, powiadomi Cię wibracją. Zegarek ma wodoodporność 5 atm, ale można go nosić podczas mycia rąk, w deszczu, ale nie należy go nosić podczas kąpieli czy kąpieli. Zdrowy sen jest podstawą energicznego życia; będzie monitorować tętno podczas snu, aby wykryć doskonałość snu. Możesz również pobrać aplikację zdrowotną Huawei, aby uzyskać lepsze wytyczne. Żywotność baterii wynosi 7 dni przy regularnym użytkowaniu i zapewnia najgęstszy doładowanie.

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *