iPhone cieszą się wciąż niesłabnącą popularnością. Sprzęty z popularnym jabłuszkiem mają swoim zwolenników na całym świecie. Jedną z częściej wybieranych propozycji jest model iPhone 12. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na jego temat i przekonać się, czy w porównaniu z nowszym modelami nadal jest on wart uwagi.

Najważniejsze informacje na temat iPhone 12

iPhone 12 pojawił się na polskim rynku w 2020 roku. Model ten dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, czerwonym miętowym, a także liliowym i granatowym. Posiada on bardzo dobry jakościowo wyświetlacz OLED, którego przekątną wynosi 6,2 cela. Jest on więc wystarczająco duży. Użytkownicy mogą podziwiać obrazy najwyższej jakości dzięki rozdzielczości 2532 x 1170 pikseli.

Dużą zaletą modelu iPhone 12 jest jego całkowita odporność na pył oraz wodę. Ponadto może się on pochwalić systemem nowoczesnych aparatów: głównego i szerokokątnego mających 12 MP, a także dwukrotnym zoomem optycznym i pięciokrotnym zoomem cyfrowym. Za pomocą aparatów można zrobić naprawdę dobre jakościowo zdjęcie, które zachwycą każdego!

Ten model iPhone posiada także wiele dodatkowych, cennych funkcji, które znacznie pomagają użytkownikom w obsłudze. Jak większość modeli marki iPhone, także i te posiadają bardzo wytrzymałą baterię, która wystarczy na 17 godzin odtwarzania filmów czy nawet na 65 godzin słuchania muzyki.

Czy warto zdecydować się na iPhone 12?

Zastanawiając się, czy warto kupić iPhone 12 warto zapoznać się z najważniejszymi zaletami tego modelu. Przede wszystkim zapewnia on użytkownikom niebywały komfort i wygodę w codziennym użytkowaniu. Model ten wyróżnia się naprawdę zaawansowanymi parametrami technicznymi, dzięki czemu zostawia daleko w tyle, wiele popularnych modeli z Androidem. Także pojemność jego baterii jest bardzo zadowalająca. iPhone może działać naprawdę bardzo bardzo długi po jedynym naładowaniu, dzięki czemu pozbywa się wielu ograniczeń.

iPhone 12 a nowsze modele

W dzisiejszych czasach, kiedy technika idzie coraz szybciej do przodu i na rynku pojawiają się coraz nowsze modele sprzętów. Sytuacja wygląda bardzo podobnie w przypadku iPhone’ów. Dlatego wiele osób zastanawia się, czy model iPhone 12 jest nadal aktualny i wart uwagi. 

Jak się okazuje, w porównaniu z nowszym modelami nie odstaje on jakoś bardzo. Oznacza to, że jest on wciąż wart uwagi i zainteresowania. Jedną z podstawowych różnić jest wielkość notcha, która w nowszych modelach iPhone jest nieco mniejsza niż w iPhone 12. Kolejną różnica dotyczy zastosowania specjalnych osłon procesora A16 Bionic w najnowszych modelach. Są one także bardziej energooszczędne. W porównaniu do swoich następców iPhone 12 nie posiada także takich cech jak stabilizacja matrycy czy zaawansowany tryb filmowy.

iPhone 12 to sprzęt najlepszej jakości, który różni się od swoich następców jedynie kilkoma drobnymi cechami. Wciąż jest on bardzo popularny i spełnia najnowsze założenia techniczne. Warto zdecydować się na jego zakup. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, każdy z pewnością znajdzie idealny model dla siebie. Warto także śledzić na bieżąco poczynania firmy Apple, ponieważ z pewnością za jakiś czas wypuści ona do sprzedaży nowe modele, jeszcze bardziej zaawansowane niż ich poprzednicy. 

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *