Według raportu „Digital 2021” aż 66% osób korzysta z telefonów. To o 25% więcej niż rok wcześniej. W Polsce, z aplikacji mobilnych regularnie używa co 3. użytkownik, z czego 69% korzysta z nich do sfinalizowania transakcji zakupowych. Zalety apek wyliczać można w nieskończoność – począwszy od dostępności, do szerokiej gamy funkcjonalności.

Idealnym przykładem użytecznej aplikacji jest ta, oferowana przez biuro podróży Itaka. Możesz w niej nie tylko przeszukiwać oferty wakacji w najdalszych zakątkach świata, ale także rezerwować wymarzone wczasy, przeglądać wycieczki fakultatywne, kupować bilety lotnicze, nawiązywać kontakt z rezydentem, otrzymywać dostęp do dokumentów podróży oraz kontrolować informacje, dotyczące transferu na lotnisko. Zatem, w jaki sposób aplikacje mobilne mogą ułatwić Ci podróżowanie i co dokładnie zyskasz, po pobraniu jej z Google Play lub AppStore?

Aplikacja – miejsce, zbierające tysiące ofert

Według raportu Compuware – ponad 85% respondentów twierdzi, że woli używać wyłącznie aplikacji do przeglądania rozbudowanych ofert. Nic dziwnego, w końcu aplikacje mobilne to kompaktowe, funkcjonalne rozwiązanie, zbierające tysiące ofert w jednym miejscu. Jeśli nie wiesz jaki kierunek jest Ci pisany, który hotel wybrać i jaka oferta spełni Twoje podróżnicze i finansowe wymagania – to właśnie dzięki aplikacjom zwiększysz swoje szanse na wakacje marzeń.

Aplikacja Itaka powstała z myślą o miłośnikach podróżowania, którzy z ekscytacją wertują nowe oferty i szukają najatrakcyjniejszych miejsc na wakacje lub promocji last minute. To także doskonała propozycja dla osób, które nie chcą samodzielnie organizować wyjazdów i wolą skorzystać z kompleksowych, gotowych rozwiązań.

W bazie znajdziesz najpopularniejsze destynacje i oferty – w tym propozycje wczasów, wycieczek objazdowych, City Break oraz wyjazdów na narty. Zaawansowane filtry, które obejmują m.in. termin planowanego wyjazdu, standard hoteli, rodzaj wyżywienia oraz transportu i dodatkowe udogodnienia, pomogą Ci wybrać idealne wakacje. W zakupie upragnionego urlopu pomogą Ci zdjęcia, obszerny opis oferty, a także opinie wczasowiczów, którzy skorzystali z hotelu lub uczestniczyli w wycieczce. Ponadto wszystkie hotele ulokowane są na mapie, dzięki czemu będziesz mógł wybrać ten, w najatrakcyjniejszej lokalizacji.

Jeśli nie możesz się zdecydować – skorzystaj z opcji „dodaj do ulubionych”, dzięki której możesz śledzić poszczególne oferty, reagując na powiadomienia, które sygnalizują promocję lub ofertę specjalną. Dzięki tej prostej funkcjonalności nie umknie Ci żadna atrakcyjna okazja!

Aplikacja pomoże Ci zarezerwować wczasy

Aplikacje to nie tylko zbiór ofert i zdjęć atrakcyjnych hoteli. Ich główną rolą jest przede wszystkim gromadzenie funkcjonalności, dzięki którym cały proces rezerwacji, płatności i zbierania niezbędnych dokumentów jest szybszy i łatwiejszy. Wartość ta jest niezwykle cenna, bowiem prawie co 3. respondent stwierdził, że dokonywanie zakupów w aplikacji jest łatwiejsze, niż w przypadku transakcji realizowanych na stronach www.

Zatem, po zapoznaniu się z najpiękniejszymi lokalizacjami i ofertami, przyszła pora na rezerwację. Tej możesz dokonać już z poziomu aplikacji, co zdecydowanie usprawnia etapy planowania i organizowania wymarzonego urlopu.

Cały proces realizowania płatności w aplikacji ITAKA jest wyjątkowo prosty – za wybrane wczasy możesz zapłacić bezpośrednio przez aplikację, a po zakończonej transakcji otrzymasz niezbędne dokumenty w formie elektronicznej, dotyczące lotu i wybranej wyprawy.

Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności, które przydadzą Ci się na tym etapie wakacji, musisz zalogować się do Strefy Klienta, gdzie znajdziesz m.in. niezbędne dokumenty podróży. W ramach przypomnienia znajdziesz także powiadomienia o wylocie, najważniejsze informacje dotyczące docelowego kraju oraz bezpośredni kontakt z pracownikiem biura ITAKA, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Aplikacja, dzięki której spędzisz wymarzone wakacje

Ponad 55% respondentów twierdzi, że główną zaletą aplikacji mobilnych jest wygoda i „zbieranie” kilku funkcji w jednym miejscu. W końcu aplikacje – podobnie jak paszport i walizki – również pakujemy w podróż, a kilka kliknięć na ekranie telefonu otworzy nam opcje, dzięki którym m.in. lepiej zrozumiemy kraj, w którym się znajdujemy. W ostateczności to niezwykle poręczne rozwiązanie, które ułatwi nam szereg, niezbędnych formalności – m.in. zakup biletu i dokonanie rezerwacji.

Po lądowaniu, gdy w końcu będziesz mógł zachwycać się urokami wczasów, nadal możesz korzystać z właściwości aplikacji ITAKA. Znajdziesz w niej informacje o komunikacji miejskiej oraz zachowasz stały kontakt z rezydentem. Oprócz powyższych znajdziesz także:

  • informacje o zabytkach i miejscowych atrakcjach, z których możesz skorzystać,
  • ofertę wycieczek lokalnych, które uatrakcyjnią pobyt,
  • możliwość wynajęcia samochodu,
  • informacje o locie powrotnym,
  • informacje o spotkaniach z rezydentem,
  • możliwość podzielenia się innymi swoją opinią i wspomnieniami tuż po zakończonej wycieczce.

Taka szeroka gama funkcjonalności powoduje, że aplikacja Itaka urozmaica twoje podróże, towarzysząc Ci na każdym etapie – od planowania, przez pobyt, po powrót do domu. Skorzystaj z tych wszystkich udogodnień już teraz i zarezerwuj swoje wymarzone wczasy w 2022 roku!

WARTO PRZECZYTAĆ:

Talos Principle 2 DLC Talos Principle 2 niespodziewanie otrzymał DLC!
Kurz nie zdążył jeszcze porządnie opaść po premierze drugiej części tej gry logicznej, a Croteam już ponownie zaskoczył! Już od piątku możemy rozwiązywać nowe zagadki.
Automatyzacja pracy projektowej z SOLIDWORKS API
Projektowanie 3D to złożony proces, który często wymaga powtarzania tych samych sekwencji poleceń. Jednak dzięki narzędziu SOLIDWORKS API, możesz znacznie usprawnić swoją pracę poprzez automatyzację
AgilePM AgilePM® – zwinne zarządzanie projektami w dynamicznych środowiskach
Planując jakiekolwiek przedsięwzięcie, chcielibyśmy, by można je było zrealizować możliwie najtaniej, najszybciej i bez przeszkód. W większości przypadków to niemożliwe. Na szczęście istnieją podejścia takie
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *