Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Epic nie zwalnia swojej ofensywy i wciąż pozyskuje nowe gry na wyłączność. Tym razem padło na PC-towe porty gier z serii Kingdom Hearts, które dotychczas były dostępne tylko na konsolach. Już niedługo będzie można zagrać w nie także na komputerach osobistych.

Kindgom Hearts na PC już 30 marca

Cztery gry z serii Kingdom Hears, które dokładniej omówimy poniżej, będą dostępne od 30 marca 2021 roku. Już teraz można zamawiać je w przedsprzedaży. Tytuły te będą dostępne ekskluzywnie w Epic Games Store, co oznacza, że nie będzie może ich zakupić na przykład na Steamie.

Poniżej możecie zobaczyć trailer zapowiadający pojawienie się nowych tytułów w sklepie Epica.

Dwie kolekcje remasterów starszych części Kindgom Hearts i dwie nowe gry

Pierwszy z nowych tytułów w Epic Games Store, Kingdom Hearts HD I.5, pojawił się po raz pierwszy na PlayStation 3 w 2013 roku. W skład tej kolekcji wchodzi Kingdom Hearts Final Mix, Re:Chain of Memories oraz Kingdom Hearts 358/2 Days.

W 2014 roku zadebiutowało zaś Kingdom Hearts HD 2.5 Remix, czyli remake Kingdom Hearts II Final Mix, Kingdom Hearts Birth by Sleep Final Mix oraz Kingdom Hearts Re:coded. Na PC te dwie kolekcje będą sprzedawane razem, jako Kingdom Hearts HD I.5 + II.5 Remix, za 209 złotych.

Kingdom Hearts HD II.8 Final Chapter Prologue, który pierwszy raz pojawił się w 2017 roku, zawiera zaś Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance, Kingdom Hearts χ Back Cover i Kingdom Hearts 0.2: Birth by Sleep – A Fragmentary Passage. Ten zestaw w Epic Games Store będzie kosztował 249 złotych.

Kingdom Hearts 3, które wyszło w 2019 roku, wraz z DLC Re Mind będzie na PC kosztowało również 249 złotych. Nie jest to już remake, a po prostu port na komputery osobiste gry konsolowej.

Ostatnia gra z serii, która również pojawi się na PC, to Kingdom Hearts Melody of Memory, czyli gra rytmiczna z października 2020 roku. Pierwotnie wydano ją na PS4, Xboxa One oraz Nintendo Switcha. Jej koszt na PC to także 249 złotych.

Jesteście fanami serii Kindgom Hearts? Cieszycie się, że trafi na PC (ale tylko do Epic Games Store)? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Share:

administrator, bbp_keymaster

TechPolska - Zespół, który tworzy naszą stronę składa się głównie z młodych amantów rozwiązań technologicznych oraz informatyki. W swoich treściach stawiamy przede wszystkim na obiektywność i rzetelność, co niejednokrotnie zostało docenione przez naszych czytelników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *