Do sprzedaży w Polsce trafił właśnie nietypowy laptop gamingowy MSI GE66 Dragonshield, wyróżniający się unikalnym designem i świetnymi parametrami, a także niemałą jak na polskie warunki ceną.

MSI GE66 Dragonshield to prawdziwa bestia

Laptopa gamingowego MSI GE66 Dragonshield napędza 10. generacji procesor Intel Core i9 Intel Core i9-10980HK, na pokładzie jest też karta graficzna NVIDIA NVIDIA GeForce RTX 2070 Super, dla której wyzwaniem nie będzie nawe Ray Tracing. Ekran ma 15,6-cali i wyróżnia się częstotliwością odświeżania 240 Hz.

Specjalnie zaprojektowany system Cooler Boost 5, aby odprowadzenie ciepła od najważniejszych podzespołów było jak najefektywniejsze. Domyślnie sprzęt wyposażony jest w 16GB RAM-u i dysk SSD 1TB.

dragonshield

Pracę nad designem laptopa rozpoczęto od… zaprojektowania modelu myśliwca międzygwiezdnego Dragonshield. Widać to wyraźnie na tylnej części obudowy, ale nie tylko. System Mystic Light pozwala na sterowanie podświetleniem RGB. Zamontowano je na całej przedniej krawędzi laptopa.

Wyobraziłem sobie tarczę ze smokiem jako centralny punkt całego projektu. Znalazłaby się ona na pancerzu od strony skrzydeł.  – Colie Wertz, autor projektu laptopa

msi ge66 dragonshield

Cena robi wrażenie

Obecnie MSI GE66 Dragonshield jest obecny w wielu polskich sklepach z elektroniką w cenie 11 499 złotych. Niewątpliwie nie jest to mało, ale sprzęt ten powstał konkretnie w odpowiedzi na potrzeby bardzo wymagających graczy, którym zależy na wydajności, ale też oryginalności i unikalności.

Dajcie znać, co sądzicie o tym modelu!

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *