Obecnie znaczną część swoich zakupów realizujemy przez Internet, w sieci możemy też zamówić pewne usługi. Są takie czynności, które można wykonać tylko w ramach bezpośredniego kontaktu z klientem, jak zabiegi kosmetyczne czy fryzjerskie, ale je również można przyspieszyć i ułatwić za pomocą Internetu. Pomoże w tym aplikacja Moment.pl w Google Play, czyli intuicyjna aplikacja mobilna z fryzjerami i kosmetyczkami z różnych miast.

Jak działa Moment.pl?

Rezerwacja wizyty u kosmetyczki czy fryzjera nigdy nie była tak prosta i wygodna. Aplikacja Moment.pl może odnajdywać dla nas działające w okolicy salony na podstawie naszej lokalizacji, ale możemy też sami wybrać oferty z niemal dowolnego miasta w Polsce. Wiele osób z pewnością doceni fakt, że salony kosmetyczne i fryzjerskie na Moment.pl ulokowane są zarówno w dużych miastach, jak Warszawa, Kraków, Poznań czy Łódź, ale też w wielu znacznie mniejszych miejscowościach.

Możemy wybierać rodzaj usług, który nas interesuje, spośród następujących kategorii:

  • fryzjer
  • kosmetyczka
  • depilacja
  • barber
  • SPA i masaż
  • paznokcie

Następnie zobaczymy listę okolicznych salonów, zawierającą wszystkie najważniejsze informacje dla potencjalnych klientów: zakres usług, ceny, opinie, zdjęcia wnętrza zakładu. Możemy także bliżej przyjrzeć się wybranemu salonowi i na przykład poznać jego pracowników.

Nie zabrakło także najważniejszej funkcji, czyli możliwości rezerwacji wizyty. Mamy możliwość wybrania interesującego nas dnia i godziny według kalendarza dostarczonego przez usługodawcę. Od razu widzimy, ile wizyta będzie nas kosztować, a także, kto będzie nas obsługiwał. Do potwierdzenia rezerwacji wymagane będzie zalogowanie się, w niektórych przypadkach trzeba także uiścić przedpłatę.

Umów się do fryzjera przez aplikację mobilną bez zbędnych formalności

Dla zalogowanego użytkownika proces rezerwowania wizyty to kwestia kilkunastu sekund. Nie trzeba wychodzić z domu czy dzwonić do wybranego salonu. Zarejestrować możemy się choćby w środku nocy, kiedy i tak nikt w recepcji nie mógłby odebrać naszego telefonu.

Nawet, jeśli coś się stanie i z jakiegoś względu będzie trzeba przełożyć lub odwołać wizytę, nie będzie stanowiło to problemu. Również to działanie można wykonać z poziomu aplikacji, bez potrzeby bezpośredniego kontaktu z wybraną kosmetyczką lub fryzjerem. Co więcej, wraz ze zbliżającą się datą wizyty aplikacja będzie o niej przypominać, abyśmy na pewno o niej nie zapomnieli.

Dzięki aplikacji Moment.pl dobierzesz specjalistę do swoich potrzeb

Moment.pl jest przede wszystkim aplikacją do rezerwacji wizyt, nie jej równie ważną funkcją jest wspomniana już rozbudowana porównywarka salonów. Nawet w mniejszym mieście będziemy mieli ich do wyboru kilkanaście, a we większym – kilkadziesiąt czy nawet kilkaset. Dlatego dobrze jest móc szybko i wygodnie porównać je ze sobą, aby znaleźć ten, który cieszy się najlepszymi opiniami i oferuje właśnie ten rodzaj usług, który nas interesuje.

Wyniki wyszukiwania można sortować alfabetycznie, po cenie lub według polecanych salonów. Co więcej, istnieje także możliwość zawężenia wyników wedle swoich potrzeb za pomocą rozbudowanych filtrów. Dzięki nim możemy ograniczyć listę salonów na przykład tylko do tych, które oferują konkretną usługę w zakresie cenowym, na który możemy sobie pozwolić.

Skąd można pobrać aplikację Moment.pl?

Jak wspomniano we wstępie, aplikacja do rezerwacji wizyt u fryzjera i kosmetyczki Moment.pl dostępna jest w sklepie Google Play. Możemy samodzielnie ją tam wyszukać i pobrać, ale istnieje także inne rozwiązanie.

Wystarczy, że na stronie internetowej Moment.pl podamy nasz numer telefonu, a następnie niezwłocznie otrzymamy całkowicie za darmo SMS-a z linkiem do pobrania aplikacji. Co więcej, poza Google Play znajduje się ona także w App Store, a więc posiadacze smartfonów od Apple nie są wykluczeni i również mogą z niej korzystać.

Jeśli nie chcemy korzystać z aplikacji bądź po prostu wygodniej jest nam przeglądać poszczególne oferty na komputerze, to nie ma powodu do obaw. Na tej samej zasadzie, jak w aplikacji, Moment działa na swojej stronie internetowej. Można tam równie szybko wyszukać idealny salon i zarezerwować w nim wizytę na dogodny dla nas termin.

Aplikacja mobilna Moment.pl – podsumowanie

Obecnie smartfon jest czymś, co większość z nas ma w każdym momencie w zasięgu ręki. Nie tylko można dzięki niemu kontaktować się z innymi, ale też pod wieloma względami upraszczać sobie życie i błyskawicznie wykonywać czynności, które kiedyś zabierały dużo czasu.

Wszystko dzięki takim użytecznym aplikacjom, jak Moment.pl. Każda kobieta (i nie tylko) z pewnością zgodzi się, że dobór odpowiedniego salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego jest rzeczą kluczową. W przeciwnym wypadku nie tylko przepłacimy, ale możemy wyjść z niego niezadowoleni z tego, jak wyglądamy, a nie jest to sytuacja, w której ktokolwiek chciałby się znaleźć.

Moment.pl to nie tylko aplikacja do rezerwacji wizyt u fryzjera, a coś więcej – narzędzie, które pomoże nam podjąć właściwą decyzję i maksymalnie uprościć cały proces związany z wizytą u specjalisty. Wyróżnia ją mnogość funkcji, a także intuicyjny design.

WARTO PRZECZYTAĆ:

TOP 5 najlepszych wirtualnych kart płatniczych do opłacania Twitch TOP 5 najlepszych wirtualnych kart płatniczych do opłacania Twitch: wybór graczy i streamerów
Twitch to nie tylko platforma do streamingu gier, to prawdziwa społeczność, gdzie gracze, streamerzy i ich fani mogą wchodzić w interakcje w czasie rzeczywistym. W
YouTube Czy YouTube zablokuje VPN?
Wirtualne wycieczki do innych krajów za pomocą VPN to standard. W taki sposób można ominąć regionalne blokady treści, obejrzeć filmy dostępne tylko w innych krajach,
blokada pornhuba Blokada Pornhuba w Stanach Zjednoczonych!
Dziś czeka na nas news z gatunku tych nie do ogarnięcia. Najbardziej wolnościowe państwo świata (wg każdego filmu rodem z hollywood) postanowiło kolejny raz wspomóc
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *